ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus Buds Pro

Specyfikacja OnePlus Buds Z2 w Sieci — firma chce dać część Pro w niższej cenie

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Producenci urządzeń mobilnych po tym, jak pozbyli się gniazd słuchawkowych ze swoich smartfonów, bardzo ochoczo zaczęli oferować bezprzewodowe słuchawki. Te zaczęły być coraz lepsze, a potem coraz tańsze i jakby nie patrzeć, rynek szybko się zapełnił. Stosunkowo najpóźniej do gry wszedł OnePlus, ale szybko nadrabia zaległości i okazuje się, że nadchodząca propozycja dodatkowo pokaże wizję modeli premium w tańszym wydaniu. W końcu specyfikacja OnePlus Buds Z2 trafiła do Sieci, więc mniej, więcej wiemy, czego możemy oczekiwać.

OnePlus Buds Pro, ale tańsze? Specyfikacja OnePlus Buds Z2 zapowiada się ciekawie

OnePlus Buds Z to seria tańszych słuchawek bezprzewodowych od tego producenta. Niemniej ostatnią premierą z tego sektora były OnePlus Buds Pro, które ujrzały światło dzienne razem z OnePlus Nord 2 5G. To właśnie do tych słuchawek prawdopodobnie nawiązuje powyższa specyfikacja OnePlus Buds Z2. Przede wszystkim pojawi się ANC, czyli aktywna redukcja hałasów. Obudowa też będzie odporna na zachlapanie (certyfikat IP55). Pojawi się najnowszy standard łączności (Bluetooth 5.2), choć nie wiemy jeszcze, jak wygląda sytuacja z kodekami. Zważywszy, że wyżej notowane słuchawki nie oferują żadnych rozwiązań od Qualcomma, to nie liczmy na zbyt wiele. Na koniec akumulator, czyli ponownie mówimy o długim czasie pracy oraz szybkim ładowaniu. Na deser autor przecieku wspomina o niskiej cenie, choć na tę chwilę bez konkretów.

Zobacz też: Nowe nietłukące się szkło — inspiracja przybyła z morza i zmierza na smartfony.

Niestety nie wiemy również, kiedy powyższe słuchawki ujrzą światło dzienne. Możemy się spodziewać, że będzie to wspólne wydarzenie z prezentacją OnePlus 9RT, choć tej daty wciąż nie znamy. Niemniej powyższe informacje na temat OnePlus Buds Z2 pokazują, że potencjalnie jest na co czekać.

Źródło: Twitter, Reddit

Sprawdź najnowsze wpisy