5G Plusa 800 miejscowości

Plus obchodzi swoje 25 urodziny i rozdaje po 25 GB wszystkim klientom

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Już jutro (1 października) Plus będzie świętował swoje 25 urodziny. Dziś operator przypomniał krótko historię swojej działalności. Poznaliśmy również prezenty, które czekają na jego klientów. Na szczególne upominki mogą liczyć ci, którzy z usług Plusa korzystają najdłużej.

25 urodziny sieci Plus

1 października 1996 roku Plus uruchomił swoją sieć komórkową. Oznacza to, że jutro od tego czasu minie dokładnie ćwierć wieku. W tym okresie klienci Plusa wydzwonili ponad 340 miliardów minut, co oznacza, że łączny czas trwania połączeń wychodzących wyniósł ponad 646 437 tys. lat — poinformował operator.

Z okazji 25-lecia swojej sieci Plus przygotował prezenty dla swoich klientów. Poniżej znajdziecie ich listę.

  • Wszyscy klienci otrzymują 25 GB internetu. Pakiet jest ważny przez 30 dni u użytkowników ofert typu MIX i na kartę. Z kolei ci, którzy mają abonament, mogą korzystać do końca kolejnego okresu rozliczeniowego. Żeby otrzymać bonus, wystarczy między 1 a 31 października wysłać SMS-a o treści 25LAT pod numer 80180.
  • 3015 klientów, którzy korzystają z usług Plusa nieprzerwanie od 1996 roku, otrzyma dostęp do Tidala na 25 miesięcy. Taki sam prezent dostaną osoby, które są w Plusie krócej, ale urodziły się 1 października.
  • 10 klientów najdłużej związanych z Plusem otrzymało pakiety sprzętów (smartfony Samsunga, routery ZTE, telewizory Samsunga z dekoderami Polsat Box i abonamentami) lub instalacje fotowoltaiczne ESOLEO o wartości 25 tysięcy zł.

Oprócz tego każda osoba, która od 1 do 31 października podpisze nową umowę lub przedłuży obecną, otrzyma 250 GB internetu na 3 miesiące. Wystarczy wysłać SMS-a o treści 250GB pod numer 80123.

Czytaj także: Vivo pracuje nad kolejnym zegarkiem – dostanie wsparcie eSIM

Ostatnia atrakcja to 25% zniżka na smartfony Samsung Galaxy A22 5G oraz Xiaomi POCO M3 Pro 5G. Od 1 do 17 października Plus będzie oferował każdy z nich za 749 zł.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy