Vivo Watch 2 eSIM

Vivo pracuje nad kolejnym zegarkiem – dostanie wsparcie eSIM

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Vivo zaprezentowało swój pierwszy smartwatch w zeszłym roku. Najwyższy czas więc na jego następcę. Kolejny model Vivo Watcha będzie nie tylko szybszy, ale także zaoferuje szereg funkcji niedostępnych w oryginale. Warto tu podkreślić, że ten był bardziej skrzyżowaniem opaski sportowej, zegarka i odtwarzacza MP3, niż konkurentem dla urządzeń takich jak Apple Watch. Teraz jednak to ulegnie zmianie.

Vivo Watch 2 eSIM

Vivo Watch 2 eSIM

Oczywiście funkcjonalność pierwszego zegarka od Vivo wcale nie była zła. Wielu osobom wystarczy właśnie monitorowanie zdrowia i odtwarzanie muzyki — brzmi to jak idealny zestaw funkcji do treningów. Są jednak użytkownicy, którzy chcą przy okazji móc odbierać i wykonywać połączenia, lub wiadomości tekstowe. I właśnie do takich osób ma trafić nowy model urządzenia dzięki wsparciu dla eSIM i szeregu funkcji związanych z łącznością komórkową.

Zobacz też: Allegro Smart Week — ciekawe promocje na smartfony do 1000 zł

Jak twierdzi zwykle nieomylny Digital Chat Station, nadchodzący smartwatch zostanie ochrzczony jako Vivo Watch 2. Oprócz obsługi eSIM źródło wspomniało również, że zegarek będzie miał wsparcie dla większej liczby aplikacji, prawdopodobnie w sposób podobny do niedawno ogłoszonego Xiaomi Watch Color 2. Nie zabraknie także NFC i GPS. Warto tu podkreślić, że nie będzie on działał pod żadnym popularnym systemem na smartwatche, co wbrew pozorom jest dobrą wiadomością z punktu widzenia pracy na pojedynczym ładowaniu. Tak naprawdę będzie można o nim pomyśleć jak o skrzyżowaniu opaski sportowej z prostym telefonem komórkowym. Do Apple Watcha trochę jeszcze brakuje i to dla wielu osób będzie duży plus nadchodzącego urządzenia.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy