ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Oppo Reno6 5G

Seria OPPO Reno6 5G zalicza w Polsce ogromny sukces sprzedażowy

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Seria smartfonów OPPO Reno6 5G dopiero co zadebiutowała na polskim rynku, a firma już pochwaliła się jej ogromnym sukcesem sprzedażowym. W porównaniu do poprzedniej generacji sprzętów, tym razem zainteresowanie urządzeniem było dwukrotnie większe, niż ostatnio. To dobrze wróży OPPO oraz pokazuje, że marka ma coraz silniejszą pozycję na naszym rynku.

Seria OPPO Reno6 5G z sukcesem sprzedażowym

Oppo Reno6 5G

Pierwsze dziesięć dni sprzedaży serii OPPO Reno6 5G to o ponad 200 procent lepsze wyniki sprzedażowe, niż w przypadku poprzedniej odsłony smartfonów. To mówi samo za siebie. Użytkownicy czekali na nową generację sprzętową i dali temu wyraz. Nie dziwne, że OPPO jest zadowolone z wyników, a mowa tylko o okresie przedsprzedażowym. Smartfon trafił do regularnej sprzedaży 20 września, więc dalej „pracuje” na polepszenie tego wyniku.

Seria OPPO Reno6 zadebiutowała w Polsce 9 września i przez pierwsze 10 dni była dostępna w ofercie specjalnej. Już w tym początkowym okresie zanotowała ponad dwukrotnie lepszy wynik sprzedaży niż poprzednia generacja w analogicznym czasie. Dodatkowo udział modelu Reno6 Pro 5G wyniósł blisko 40%, a średnia wartość każdego sprzedanego w ofercie specjalnej urządzenia wzrosła, pomiędzy tymi dwiema generacjami, o ponad 1000 zł. Model OPPO Reno6 5G zanotował ponad dwuipółkrotnie lepszy wynik od modelu Reno5 5G.

OPPO – informacja prasowa

Zobacz też: Październik na Netflix zapowiada się wybornie.

Na łamach naszego portalu mogliście już przeczytać recenzję OPPO Reno6 5G, a możemy Wam jeszcze powiedzieć, że w tym tygodniu czeka na Was niespodzianka. Będzie można wygrać u nas ten właśnie sprzęt w ciekawym konkursie. Obserwujcie nas i koniecznie weźcie udział, bo naprawdę warto tym urządzeniem się zainteresować. Zarówno wersją bazową, jak i Pro. OPPO wystartowało także ostatnio z kampanią reklamową nowych smartfonów, której twarzą jest Marcin Prokop.

Źródło: OPPO informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy