samsung galaxy s6 edge+ plus oficjalnie jkasadsasdasddadskj

Minęło zaledwie kilka dni od prezentacji nowych smartfonów Samsunga, a już Galaxy S6 Edge Plus pojawił się w kilku internetowych sklepach w Polsce. Ceny w przedsprzedaży są dość zróżnicowane. W sklepach: electro, avans, mediaexpert, można nabyć wersję 32GB za 3199 zł. Z kolei na stronach: x-kom, komputronik, sferis, salurion, telefon ten kosztować będzie 3599 zł. Urządzenie o pojemności 64GB kupić będzie można w: electro, avans, mediaexpert za 3599 zł. Z kolei na: x-kom, komputronik, sferis, salurion, agito, euro rtv agd cena będzie wynosiła 3999 zł. Dostępne kolory to złoty, czarny, srebrny i biały. Dodatkowo w niektórych sklepach dodawane są bezprzewodowe ładowarki Samsunga lub powerbanki tej firmy.
 
Tanio nie jest, jednak wartość phableta w dolarach była znana od jego premiery. Nawet wabiki w postaci gratisów mogą nie przyciągnąć chętnych. Tym bardziej, że za takie pieniądze można kupić na przykład dobrego laptopa. Należy mieć nadzieję, że tradycyjnie po kilku miesiącach rynek mocno zweryfikuje ceny. Smartfony będą wtedy bardziej dostępne dla zwykłego Kowalskiego. Jesteście teraz zainteresowani kupnem Galaxy S6 Edge Plus, czy ewentualnie dopiero jak stanieje? Jaką cenę byście za niego dali?
 
źródło: ceneo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.