Koniec spekulacji: nie szukajcie Galaxy Note 5 128 GB oraz DualSIM z MicroSD

Łukasz Pająk Newsy 2015-08-17

samsung galaxy note 5 oficjalnie kjaskbjsadkbj

 

Mimo oficjalnego pojawienia się na rynku Samsunga Galaxy Note 5 to i tak sporo osób wciąż miało nadzieję, że Koreańczycy pójdą po rozum do głowy i zaprezentują specjalną odmianę tego smartfonu wyposażoną w elementy pozwalające nie martwić się o koniec pamięci wbudowanej urządzenia.

 

Oczywiście 64 GB dla wielu jest wystarczające, ale tu nie chodzi tylko i wyłącznie o samą ilość miejsca, a możliwość sprawnego przenoszenia danych. Tutaj najlepiej sprawdzają się karty pamięci i zapewne większość z Was słyszała o tym, że w Sieci pojawiła się spekulacja o odmianie Galaxy Note 5 obsługującej dwie karty SIM lub jedną oraz MicroSD – niczym Oppo N3. Dzisiaj oficjalnie ta plotka przestała istnieć, gdyż Samsung odpowiedział, że o takiej wersji nie ma mowy. Podobna sytuacja dotyczy odmiany 128 GB. Pojawiała się ona na stronach różnych sklepów czy też operatorów, ale stało się tak ze względu na zastosowanie sztywnego szablonu. Po premierze Note 5 dostępne są już tylko wersje 32 GB i 64 GB.

 

Oczywiście identycznie sytuacja wygląda z Galaxy S6 Edge+, który tak naprawdę jest bardzo zbliżonym projektem do Galaxy Note 5. Jednak czy to 64 GB wystarcza? Ile w swoim smartfonie macie pamięci?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x