Koniec spekulacji: nie szukajcie Galaxy Note 5 128 GB oraz DualSIM z MicroSD

Newsy

samsung galaxy note 5 oficjalnie kjaskbjsadkbj

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mimo oficjalnego pojawienia się na rynku Samsunga Galaxy Note 5 to i tak sporo osób wciąż miało nadzieję, że Koreańczycy pójdą po rozum do głowy i zaprezentują specjalną odmianę tego smartfonu wyposażoną w elementy pozwalające nie martwić się o koniec pamięci wbudowanej urządzenia.

 

Oczywiście 64 GB dla wielu jest wystarczające, ale tu nie chodzi tylko i wyłącznie o samą ilość miejsca, a możliwość sprawnego przenoszenia danych. Tutaj najlepiej sprawdzają się karty pamięci i zapewne większość z Was słyszała o tym, że w Sieci pojawiła się spekulacja o odmianie Galaxy Note 5 obsługującej dwie karty SIM lub jedną oraz MicroSD – niczym Oppo N3. Dzisiaj oficjalnie ta plotka przestała istnieć, gdyż Samsung odpowiedział, że o takiej wersji nie ma mowy. Podobna sytuacja dotyczy odmiany 128 GB. Pojawiała się ona na stronach różnych sklepów czy też operatorów, ale stało się tak ze względu na zastosowanie sztywnego szablonu. Po premierze Note 5 dostępne są już tylko wersje 32 GB i 64 GB.

 

Oczywiście identycznie sytuacja wygląda z Galaxy S6 Edge+, który tak naprawdę jest bardzo zbliżonym projektem do Galaxy Note 5. Jednak czy to 64 GB wystarcza? Ile w swoim smartfonie macie pamięci?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x