ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola RAZR MAXX w końcu w Polsce

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy
motorola-razr-maxx

Motorola Mobility wydała w ostatnich dniach oficjalny komunikat na temat premiery RAZR MAXX w Polsce. Smartfon ten, zaprezentowany kilka miesięcy temu na targach CES 2012, zdecydowanie nie należy do rynkowych nowości, jednak wciąż pod paroma względami pozostaje urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę.

Tak jak pierwszy RAZR z Androidem, RAZR MAXX został wykonany z materiałów wysokiej klasy, które w teorii mają przyczynić się do podwyższenia jego wytrzymałości. Tył obudowy został pokryty włóknem kewlarowym, a ekran Super AMOLED o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości qHD pokrywa hartowane szkło Gorilla Glass. Wszystkie podzespoły smartfonu są zabezpieczone powłoką chroniącą przed zachlapaniem.

Sercem RAZR MAXX jest dwurdzeniowy układ TI OMAP 4430 o taktowaniu 1,2 GHz, dodatkowo urządzenie posiada 1 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Spośród dostępnych na rynku urządzeń RAZR MAXX najbardziej wyróżnia pojemność wbudowanego akumulatora – jest to aż 3300 mAh, przy czym grubość smartfona nie przekracza 9mm. Taki zapas mocy powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników; producent zapewnia, że RAZR MAXX umożliwia prowadzenie rozmów nawet do 17 godzin na jednym ładowaniu baterii.

Urządzenie ma być dostępne w wybranych punktach sprzedaży już od 11 czerwca bieżącego roku, a jego sugerowana cena to 2199 zł. Trzeba przyznać, że jest to stosunkowo duża cena, jak za urządzenie, które zdecydowanie nie jest nowością na światowych rynkach. Czy RAZR MAXX jest wart swej ceny? Wiele zależy tu od osobistych preferencji, i jeżeli jesteś typem użytkownika wymagającego od smartfona ponadprzeciętnego czasu pracy, przy relatywnie niewielkiej grubości, to RAZR MAXX może być wart polecenia.

źródło: informacja prasowa 

Sprawdź najnowsze wpisy