ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
iOS 15

iOS 15 okłamuje niektórych użytkowników. Przedziwny błąd w najnowszej aktualizacji iPhone’ów

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Trzy dni temu Apple wydało iOS 15, czyli nową wersję systemu przeznaczonego dla iPhone’ów. Aktualizacja wprowadza całkiem sporo zmian i nowości, ale jak się okazuje – uaktualnienie nie jest pozbawione błędów. Szczególnie irytujący jest ten, który okłamuje użytkowników na temat pamięci wbudowanej ich smartfonów. Dobra wiadomość jest taka, że coraz więcej osób zgłasza tę niedogodność, więc Apple z pewnością wkrótce się nią zajmie.

Błąd z pamięcią w iOS 15

Nie da się ukryć, że iOS 15 to duża premiera, której wyczekiwało wielu fanów urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka. Niestety u wybranych użytkowników, którzy zaktualizowali swojego iPhone’a do najnowszej wersji systemu, pojawia się informacja, że pamięć smartfona jest prawie pełna, kiedy w rzeczywistości to nieprawda. Powiadomienia nie da się w żaden sposób pozbyć, co jeszcze bardziej potęguje irytacje.

Zobacz także: Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano naprawdę ŚWIETNY serial z oceną 9,2 na 10!

Osobiście również zainstalowałem iOS 15 na swoim iPhonie 12 i na szczęście mnie ten problem ominął, choć ciężko powiedzieć, dlaczego u niektórych się pojawia, a u innych nie. Wszyscy dotknięci tym irytującym błędem muszą się po prostu uzbroić w cierpliwość, bo z całą pewnością iOS 15.1 zostanie go pozbawiony. Przy tak dużym odzewie społeczności Apple na pewno jest już świadome niedociągnięcia i niewykluczone, że programiści firmy pracują już nad jego rozwiązaniem. A wy zainstalowaliście iOS 15, czy zostajecie ze starszą wersją systemu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy