Wygląda na to, że Samsung zaliczył pierwszą wpadkę z nowym Samsungiem Galaxy SIII. Nie mamy się jednak o co martwić, ponieważ nie będzie to dotyczyło użytkowników, no chyba, że nie lubicie koloru białego.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Raporty udostępnione pod koniec ostatniego tygodnia pokazują, że koreański producent napotkał problemy przy tworzeniu niebieskiej obudowy (Pebble Blue). Wygląda na to, że „mały” błąd zmusił firmę do wycofania kilkuset tysięcy obudów i rozpoczęcia produkcji od nowa. Warto dodać, że białe SGSy nie miały z tym problemów.

Niestety odbije się to na dostępności telefonu w „nowoodkrytym kolorze niebieskim” (tak Pebble Blue nazywa Samsung). W większych ilościach pojawi się on najwcześniej w połowie czerwca. Samsung twierdzi, że taki ruch został wykonany „w celu spełnienia najwyższych wewnętrznych standardów jakości, oraz aby zapewnić najlepszą jakość użytkownikom Galaxy SIII”.

Miejmy więc nadzieję, że najwyższe standardy zostaną spełnione. Ktoś z Was przymierzał się do zakupu niebieskiego SGSIII?

Źródło: slashgear
Krzysztof Kulpiciński