Niebieskie Galaxy SIII zostaną wprowadzone z opóźnieniem

Newsy

Wygląda na to, że Samsung zaliczył pierwszą wpadkę z nowym Samsungiem Galaxy SIII. Nie mamy się jednak o co martwić, ponieważ nie będzie to dotyczyło użytkowników, no chyba, że nie lubicie koloru białego.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Raporty udostępnione pod koniec ostatniego tygodnia pokazują, że koreański producent napotkał problemy przy tworzeniu niebieskiej obudowy (Pebble Blue). Wygląda na to, że „mały” błąd zmusił firmę do wycofania kilkuset tysięcy obudów i rozpoczęcia produkcji od nowa. Warto dodać, że białe SGSy nie miały z tym problemów.

Niestety odbije się to na dostępności telefonu w „nowoodkrytym kolorze niebieskim” (tak Pebble Blue nazywa Samsung). W większych ilościach pojawi się on najwcześniej w połowie czerwca. Samsung twierdzi, że taki ruch został wykonany „w celu spełnienia najwyższych wewnętrznych standardów jakości, oraz aby zapewnić najlepszą jakość użytkownikom Galaxy SIII”.

Miejmy więc nadzieję, że najwyższe standardy zostaną spełnione. Ktoś z Was przymierzał się do zakupu niebieskiego SGSIII?

Źródło: slashgear


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x