ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Niebieskie Galaxy SIII zostaną wprowadzone z opóźnieniem

Autor: Redaktor Kategoria: Newsy

Wygląda na to, że Samsung zaliczył pierwszą wpadkę z nowym Samsungiem Galaxy SIII. Nie mamy się jednak o co martwić, ponieważ nie będzie to dotyczyło użytkowników, no chyba, że nie lubicie koloru białego.

Raporty udostępnione pod koniec ostatniego tygodnia pokazują, że koreański producent napotkał problemy przy tworzeniu niebieskiej obudowy (Pebble Blue). Wygląda na to, że „mały” błąd zmusił firmę do wycofania kilkuset tysięcy obudów i rozpoczęcia produkcji od nowa. Warto dodać, że białe SGSy nie miały z tym problemów.

Niestety odbije się to na dostępności telefonu w „nowoodkrytym kolorze niebieskim” (tak Pebble Blue nazywa Samsung). W większych ilościach pojawi się on najwcześniej w połowie czerwca. Samsung twierdzi, że taki ruch został wykonany „w celu spełnienia najwyższych wewnętrznych standardów jakości, oraz aby zapewnić najlepszą jakość użytkownikom Galaxy SIII”.

Miejmy więc nadzieję, że najwyższe standardy zostaną spełnione. Ktoś z Was przymierzał się do zakupu niebieskiego SGSIII?

Źródło: slashgear

Sprawdź najnowsze wpisy