samsung galaxy note 5 s6 edge+ oficjalnie kjsadkjbasd

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Patrząc na Wasze komentarze to śmiem wątpić, że ktokolwiek z naszych Czytelników jest zainteresowanych zakupem najnowszych smartfonów od Samsunga, a więc tytułowych Galaxy S6 Edge+ oraz Note’a 5. Głównym powodem, dla którego nie chcecie tych smartfonów to niewymienialny akumulator, który w przypadku tego drugiego jest wręcz mniejszy od ogniwa z poprzednika.

 

Testy zostały przeprowadzone przez redaktorów portalu Phone Arena i wyniki okazały się zaskakujące. Zacznijmy od Galaxy Note 5, a więc największej niewiadomej i najbardziej znienawidzonego smartfona serii. Okazuje się, że mniejszy o 220 mAh akumulator jest w stanie wytrzymać stosunkowo dłużej niż ma to miejsce w poprzedniku. W testach Note 5 wytrzymał 9 godzin i 11 minut, podczas gdy Note 4 niecałe pół godziny krócej. Dodatkowo czas ładowania nowego smartfonu został skrócony o 14 minut w stosunku do zeszłorocznego modelu. Osobiście nie jestem zaskoczony, ale gdyby Samsung zdecydował się na zwiększenie pojemności akumulatora to rezultaty mogłyby być piorunujące. W takim razie co z Galaxy S6 Edge+? Ten okazał się jeszcze lepszy od swojego rodzeństwa i jest w stanie wytrzymać dodatkowe 18 minut, a czas ładowania jest o minutę krótszy.

 

Oczywiście to nie oznacza, że możemy sami wymienić akumulator w którymkolwiek z powyższych nowości od Samsunga, a także nie dało nam to możliwości rozszerzenia pamięci za pomocą kart MicroSD. Jednak czy te wyniki Was satysfakcjonują czy też spodziewalibyście się czegoś więcej?
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.