ICS dla Xperii S na filmie!

Newsy

Xperia  S bardzo często krytykowana była za to, że po premierze działała ona pod kontrolą wysłużonego już Andorida Gingerbread. Pierwszy smartfon od Sony miał jednak dostać bardzo szybką aktualizację do ICS. Niestety terminy nie były dotrzymywane. Najpierw aktualizacja miała zostać przeprowadzona w połowie kwietnia, następnie w maju, w końcu jednak zdecydowano się na czerwiec. Na pewno wielu użytkowników tego urządzenia jest zawiedziona takim obrotem sprawy.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Mamy jednak dla was dobrą wiadomość, dzięki zagranicznemu blogerowi w sieci pojawił się film przedstawiający Xperię S z Androidem Ice Cream Sandwich. Trzeba przyznać, system wygląda bardzo ładnie. Zmiany dosięgnęły ekranu blokady, notyfikacji, odtwarzacza muzyki, czy też galerii.

{youtube}BEKf-egSEnQ{/youtube}

Miejmy nadzieję jednak, że tym razem japoński producent dotrzyma terminu. Jak wam podoba się Ice Cream Sandwich zmodyfikowany przez Sony?

Źródło: androidcentral


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x