Xperia  S bardzo często krytykowana była za to, że po premierze działała ona pod kontrolą wysłużonego już Andorida Gingerbread. Pierwszy smartfon od Sony miał jednak dostać bardzo szybką aktualizację do ICS. Niestety terminy nie były dotrzymywane. Najpierw aktualizacja miała zostać przeprowadzona w połowie kwietnia, następnie w maju, w końcu jednak zdecydowano się na czerwiec. Na pewno wielu użytkowników tego urządzenia jest zawiedziona takim obrotem sprawy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mamy jednak dla was dobrą wiadomość, dzięki zagranicznemu blogerowi w sieci pojawił się film przedstawiający Xperię S z Androidem Ice Cream Sandwich. Trzeba przyznać, system wygląda bardzo ładnie. Zmiany dosięgnęły ekranu blokady, notyfikacji, odtwarzacza muzyki, czy też galerii.

{youtube}BEKf-egSEnQ{/youtube}

Miejmy nadzieję jednak, że tym razem japoński producent dotrzyma terminu. Jak wam podoba się Ice Cream Sandwich zmodyfikowany przez Sony?

Źródło: androidcentral

Krzysztof Kulpiciński