Nie ma co ukrywać, HTC One X jest jednym z najciekawszych smartfonów dostępnych aktualnie na rynku. Na pewno ogromny wpływ na jego popularność ma zastosowanie w nim wydajnego układu Tegra 3 i ekranu HD. Niestety na razie nie mamy zbyt dużego wyboru takich urządzeń, jednak już niedługo ma się to zmienić.

Mike Rayfield z NVIDII stwierdził, że do końca roku doczekamy się kolejnych 29 smartfonów z Tegrą 3. Wśród nich ma być, między innymi, zapomniany przez wszystkich LG 4x HD. Dodatkowo pojawiły się informacje, że ceny połowy tych telefonów mają oscylować wokół 300 dolarów (oczywiście na rynku amerykańskim). Tak więc można tutaj mówić o budżetowych cztero-rdzeniowcach (jeszcze niedawno takie stwierdzenie uznałbym za żart i sprzeczność).

Wygląda na to, że NVIDIA chce nieźle namieszać zarówno na rynku smartfonów, jak i tabletów. Przede wszystkim zyskamy MY – konsumenci, dlatego pokuszę się o stwierdzenie, że można już powoli zacierać ręce, bo ten rok w świecie Androida będzie wyglądał interesująco.

Źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Redaktor