ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny t-mobile

T-Mobile świętował swoje urodziny z konkurencyjnymi operatorami

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

W tym tygodniu T-Mobile obchodził 25 urodziny obecności swojej sieci w Polsce. Magentowy operator postanowił zaprosić do świętowania inne telekomy działające w naszym kraju. Co z tego wynikło?

25. urodziny T-Mobile

urodziny t-mobile

16 września 1996 roku Polska Telefonia Cyfrowa zaczęła działać na polskim rynku pod marką Era GSM. W 1998 roku firma wprowadziła pierwszą ofertę prepaid (Tak Tak), a w 2004 została uruchomiona marka Heyah. Rok później Era oferowała już usługę transmisji danych BlueConnect. W czerwcu 2011 roku miał miejsce rebranding. Od tego czasu dawną sieć Era znamy pod marką T-Mobile Polska, która należy do Deutsche Telekom.

T-Mobile obchodził swoje 25. urodziny swojej sieci wspólnie z klientami (otrzymali oni bezpłatne 25 GB internetu), a także pracownikami (na urodzinowe premie dla nich zostało przeznaczonych 5 mln zł). Co ciekawe, do wspólnego świętowania T-Mobile zaprosił również… konkurencyjnych operatorów. Magentowa delegacja pojawiła się z okolicznościowym tortem w biurach Play, Plusa oraz Orange.

Czytaj także: 25% Polaków w zasięgu 5G od T-Mobile – gdzie powstały nowe stacje bazowe?

Na co dzień konkurujemy o serca klientów, ale w dniu naszych urodzin zaprosiliśmy naszych przyjaciół z Play Polska do wspólnego świętowania – poinformował magentowy operator na Twitterze. Pojawiły się również krótkie relacje z pozostałych wizyt.

źródło: T-Mobile zdjęcie główne: Twitter/T-Mobile Polska

Sprawdź najnowsze wpisy