ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Razer Gaming Finger Sleeve

Razer z gamingowymi nakładkami na kciuki – oto akcesorium dla graczy mobilnych

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Firma Razer znana jest głównie z wysokiej klasy urządzeń dla graczy, ale posiada również zróżnicowaną kolekcję akcesoriów. Producent właśnie wprowadził na rynek bardzo dziwny produkt dla urządzeń mobilnych, Gaming Finger Sleeve. Został on zaprojektowany, aby wchłaniać pot i tym samym zmniejszyć tarcie na ekranie. To ma pomóc osiągnąć maksymalną wydajność podczas grania w gry mobilne.

Razer Gaming Finger Sleeve

Razer Gaming Finger Sleeve

Rękawy, które można założyć na kciuki lub palce wskazujące. Są one wykonane z nylonu, spandexu i przewodzących srebrnych włókien — co oznacza, że będą działać z większością urządzeń mobilnych. Pomaga im to również wchłaniać pot, pozwalając jednocześnie palcom oddychać, dzięki czemu pozostają względnie chłodne i suche. Ich grubość to zaledwie 0,8 mm, więc nadal powinny dawać poczucie dotyku. Biorąc pod uwagę, że podczas dłuższej rozgrywki niektórym naprawdę mocno pocą się dłonie, to Gaming Finger Sleeve może być naprawdę przydatnym produktem dla niektórych osób, choć wydaje się to głupie. Warto także dodać, że to właśnie linie papilarne są najbardziej potliwą częścią ciała człowieka, co jest wykorzystywane także przez ogniwa potowe.

Zobacz też: RetroArch trafia na Steam – emulacja stanie się o wiele bardziej powszechna

Zestaw ten jest już dostępny w cenie 10 dolarów. Ktoś złośliwy mógłby stwierdzić, że to dość drogo jak za dwa palce z rękawiczek. Możliwe nawet, że da się osiągnąć podobny efekt w bawełnianych rękawiczkach dostosowanych do smartfonów, które można kupić w pewnej popularnej sieci sklepów sportowo-turystycznych. Jednak do wielu graczy może przemówić samo zielone logo.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najnowsze wpisy