android m logo

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Android M wciąż owiany jest sporą dawką tajemnicy. Co prawda Google na konferencji, kilka miesięcy temu, pokazało najważniejsze nowości, ale przedstawiło je w taki sposób, że niewiele osób zostało zainteresowanych kolejnym „Robocikiem”. W takim razie trzeba przypomnieć nowości przed premierą.

 

Tym razem to nie Google, ale Samsung postanowił stworzyć ciekawą infografikę wymieniającą najważniejsze nowości przygotowywane przez Amerykanów. W takim razie, bez dłuższego gadania, zobaczcie, co dla Koreańczyków jest najważniejsze:

 

android m samsung infografika

 

Samsung od razu zaznacza, że czytnik linii papilarnych w Galaxy S5/S6 zyska nowe życie, akumulatory będą mniej wysilone i tak dalej, i tak dalej. Póki co to oczywiście tylko obietnice i zapowiedzi, ale miejmy nadzieję, że tym razem Google stanie na wysokości zadania i premiera nowego systemu nie zostanie obarczona złymi skojarzeniami tak jak ma to miejsce z Lollipopem.

 

Oczywiście w tym wypadku liczą się również przeróbki Samsunga, nałożenie na system Touch Wiza czy też zainstalowanie autorskich dodatków. W takim razie trzy pytania. Która wymieniona przez Koreańczyków nowość z Androida M trafia do Was najbardziej? Wierzycie, że tym razem Google stanie na wysokości zadania? Wierzycie, że Samsung tego nie zepsuje?
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.