android m logo

 

Android M wciąż owiany jest sporą dawką tajemnicy. Co prawda Google na konferencji, kilka miesięcy temu, pokazało najważniejsze nowości, ale przedstawiło je w taki sposób, że niewiele osób zostało zainteresowanych kolejnym „Robocikiem”. W takim razie trzeba przypomnieć nowości przed premierą.

 

Tym razem to nie Google, ale Samsung postanowił stworzyć ciekawą infografikę wymieniającą najważniejsze nowości przygotowywane przez Amerykanów. W takim razie, bez dłuższego gadania, zobaczcie, co dla Koreańczyków jest najważniejsze:

 

android m samsung infografika

 

Samsung od razu zaznacza, że czytnik linii papilarnych w Galaxy S5/S6 zyska nowe życie, akumulatory będą mniej wysilone i tak dalej, i tak dalej. Póki co to oczywiście tylko obietnice i zapowiedzi, ale miejmy nadzieję, że tym razem Google stanie na wysokości zadania i premiera nowego systemu nie zostanie obarczona złymi skojarzeniami tak jak ma to miejsce z Lollipopem.

 

Oczywiście w tym wypadku liczą się również przeróbki Samsunga, nałożenie na system Touch Wiza czy też zainstalowanie autorskich dodatków. W takim razie trzy pytania. Która wymieniona przez Koreańczyków nowość z Androida M trafia do Was najbardziej? Wierzycie, że tym razem Google stanie na wysokości zadania? Wierzycie, że Samsung tego nie zepsuje?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.