gdzie jest dziecko t-mobile

T-Mobile świętuje swoje 25-lecie i rozdaje bezpłatne 25 GB internetu

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W ramach kolejnej odsłony akcji Happy Fridays T-Mobile rozdaje swoim klientom bezpłatne 25 GB internetu. Wielkość pakietu wynika z rocznicy, którą świętuje dziś magentowy operator. Podpowiadamy, jak aktywować bonus.

Bezpłatne 25 GB od T-Mobile

W czwartek 16 września mija 25 lat od powstania sieci Era GSM. Choć pod szyldem T-Mobile znamy ją dopiero od ok. 10 lat, to magentowy operator postanowił uczcić rocznicę powstania samej sieci. Technologie, które w 2021 roku są już codziennością, w 1996 roku stanowiły przełom w polskiej telekomunikacji. Pierwsze połączenie w standardzie GSM wykonane w naszej sieci telefonem cyfrowym Ericsson GH388 było wówczas milowym krokiem w rozwoju łączności mobilnej nad Wisłą — przypomina T-Mobile.

Z okazji dzisiejszej rocznicy klienci T-Mobile mogą skorzystać ze specjalnej odsłony akcji Happy Fridays i aktywować bezpłatne 25 GB internetu. Pakiet można odebrać od dziś do 30 września. W tym celu należy wysłać SMS-a o treści HF pod numer 80800. Inna metoda to aktywacja z poziomu aplikacji Mój T-Mobile. Po zleceniu uruchomienia pakietu operator przyzna nam go w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: RetroArch trafia na Steam – emulacja stanie się o wiele bardziej powszechna

Jeśli mamy abonament u magentowego operatora, to z promocyjnego pakietu możemy korzystać do końca okresu rozliczeniowego oraz przez cały kolejny miesiąc. Osoby z ofertą na kartę lub typu MIX na wykorzystanie bezpłatnych 25 GB mają po prostu 30 dni od aktywacji.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy