Mi Band 6 NFC zaprezentowany

Mi Smart Band 6 NFC oraz inne urządzenia AIoT Xiaomi — globalna premiera za nami

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Dziś Xiaomi pokazało kilka swoich nowych sprzętów. Zaprezentowany został m.in. Mi Smart Band 6 NFC. Poznaliśmy również bliżej Mi Smart Projector 2 oraz Mesh System AX3000. Co warte podkreślenia, chodzi o globalną premierę tych urządzeń, czyli będą one oficjalnie dostępne w Europie. Liczymy zatem również na to, że pojawią się w Polsce.

Mi Smart Band 6 w wersji z NFC oficjalnie zaprezentowany podczas globalnej premiery

W marcu tego roku Xiaomi wprowadziło na rynek opaskę Mi Smart Band 6. Teraz popularny producent z Chin zaprezentował nową wersję tego urządzenia opracowaną we współpracy z Mastercard, która ma dwie zasadnicze różnice w porównaniu do podstawowego modelu. Po pierwsze, obsługuje płatności zbliżeniowe dzięki NFC, a po drugie współpracuje z Amazon Alexa. Rozszerzając współpracę na Rosję, Białoruś i Ukrainę, dopiero zaczynamy. W pierwszym etapie zaczniemy działania w 19 nowych regionach — mówi Valerie Nowak, wiceprezes wykonawczy ds. produktów i innowacji w Europie. Sugerowane ceny detaliczne nowej opaski mają zaczynać się od 54,9 euro (w przeliczeniu ok. 250 zł).

Kolejna z dzisiejszych premier od Xiaomi to Mi Smart Projector 2. Oferuje on rozdzielczość 1920 × 1080 px oraz Dolby Audio. To poręczne urządzenie typu plug and play, wyposażone w wielokątową automatyczną korekcję geometrii obrazu i automatyczne ustawianie ostrości. Działa na Android TV i przyjmuje polecenia wydawane poprzez Asystenta Google. Mi Smart Projector 2 ma kosztować od 599 euro.

Czytaj także: Inteligentne okulary od Xiaomi łączą rzeczywistość ze światem wirtualnym

Xiaomi pokazało jeszcze system Mesh AX3000. Łączność z WiFi 6, obsługa połączeń z 254 urządzeniami i automatyczne przełączanie sieci w zależności od tego, jak użytkownicy przemieszczają się pomiędzy pomieszczeniami i kondygnacjami — to jego cechy. Cena? Od 149 euro.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy