One UI 4 Beta w Polsce

One UI 4 Beta — Samsung udostępni program testów również w Polsce

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Wczoraj informowaliśmy o testach nakładki One UI 4 Beta w Korei — dziś wiemy, że program będzie dostępny również w Polsce. Samsung zdradził, w jakich krajach użytkownicy jego smartfonów będą mogli zapoznać się z możliwościami udoskonalonego interfejsu przed oficjalną premierą. Polski nie zabrakło na tej liście.

Program One UI 4 Beta również w Polsce

Uczestnicy programu ogłoszonego przez Samsunga mogą przedpremierowo przetestować nowe oprogramowanie, a także zgłaszać do niego swoje uwagi. Samsung wykorzysta opinie użytkowników do optymalizacji One UI 4 przed oficjalnym wprowadzeniem nakładki na rynek. Ostatecznie aktualizacja nakładki ma pojawić się jeszcze w tym roku.

W programie mogą uczestniczyć posiadacze smartfonów Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra. Testy będą dostępne w Chinach, Indiach, Niemczech, Polsce, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i USA. Samsung zaznacza, że data uruchomienia programu może się różnić w zależności od kraju. Zapisy do programu odbywają się przez aplikację Samsung Members, zatem jeśli chcecie zostać testerami i przedpremierowo zapoznać się z możliwościami nowej wersji nakładki, powinniście tam zaglądać.

Czytaj także: Samsung ma nowatorski pomysł na ukrycie przedniego aparatu – nikt inny o tym nie pomyślał

One UI 4 pozwala tworzyć własne, optymalne wrażenia mobilne. W Samsung wiemy, że każdy z naszych użytkowników ma wyjątkowe potrzeby i indywidualne preferencje – mówi dr TM Roh, President and Head of Samsung Electronics’ Mobile Communications Business.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy