Orange 5G Lab

Orange przedłuży ważność promocyjnych GB, ale… pobierze za to opłatę

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange poinformował dziś, że przedłuży chętnym osobom ważność promocyjnych GB aktywowanych w ramach różnych promocji. Operator oczekuje jednak za to opłaty, którą trudno nazwać symboliczną. Klienci zapłacą również za… sprawdzenie ilości i ważności promocyjnego internetu.

Orange przedłuży ważność waszych GB pod warunkiem, że za to zapłacicie

Orange przedłuży ważność GB

Co jakiś czas Orange organizuje promocje, w ramach których klienci mogą aktywować pakiety internetu. Niektóre z nich są darmowe (np. te po meczach Polski z Albanią, San Marino i Anglią), za inne jest naliczana niewygórowana opłata (120 GB na wakacje za 15 zł). Wadą tych pakietów jest możliwość wystąpienia sytuacji, w której nie wykorzystamy wszystkich GB przed końcem ich ważności.

Być może zostały wam GB za akcję lato lub GB za mecze. Wiemy, że tak się dzieje i dziać będzie. I nie chcemy,  żeby wam one przepadały — ogłosił dziś pomarańczowy operator i zaproponował usługę, która przedłuża ważność promocyjnych GB o 31 dni od końca obecnej daty ważności środków. Wystarczy wysłać SMS-a o treści AKT31 pod numer 811. Z usługi można korzystać wielokrotnie. Każde przedłużenie ważności promocyjnych GB kosztuje jednak 9 zł. Zapłacimy również za sprawdzenie ilości i daty ważności promocyjnych GB zgromadzonych w ramach usługi. Chcąc dowiedzieć się, ile mamy promocyjnego internetu i do kiedy możemy go wykorzystać, powinniśmy wysłać SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901. Koszt takiej wiadomości to 20 gr.

Czytaj także: Windows 11 z kolejną wersją. Nowości wdzięczą się przed premierą

Usługa jest dostępna we wszystkich usługach Orange na kartę i przedłuża ważność promocyjnych GB zgromadzonych przez użytkownika, z wyjątkiem internetu przyznanego w ramach doładowań w Orange Free na kartę, bonusów na start i stałych usług typu Bez limitu, Elastyczne Pakiety Internetowe itp.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy