LG Optimus 4X HD – nowe informacje

Newsy

lg-logo-android

Następca LG 2X, pierwszego smartfona z dwurdzeniowym procesorem pracującego na Androidzie, zaprezentowany przed MWC 2012, już niebawem pojawi się na naszym rodzimym rynku. Optimus 4X HD, bo o nim mowa, ma w domyśle być konkurentem dla flagowych modeli innych producentów.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Koreański producent ogłosił, że urządzenie pojawi się w pięciu europejskich państwach, i to już w przyszłym miesiącu. Rywala m.in. SGSIII kupić będzie można w Polsce, Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.
lg-optimus-4x-hd 

Firma dała do zrozumienia, że w przypadku tego smartfona wyposażonego w 4,7-calowy ekran WXGA, czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 o taktowaniu 1,5 GHz, 1 GB RAM i 16 GB ROM trzeba będzie liczyć się z wydatkiem 499 Euro, czyli równowartości około 2100 zł. Za tą cenę dostaniemy również baterię 2150 mAh oraz oczywiście Androida 4.0.

Uważacie że smartfon ten może być godnym rywalem SGSIII?

Źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x