xiaomi 11t pro wyglad specyfikacja cena

Wygląd Xiaomi 11T i 11T Pro w Sieci — także 11 Lite NE 5G i Pad 5 zdradzają swoją obecność

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Lada moment Xiaomi pokaże swoje nowe, topowe smartfony pod odświeżonym nazewnictwem. Znika wzmianka Mi i zostaje głównie numeracja. Tym sposobem w drodze są Xiaomi 11T i 11T Pro, które zdradziły właśnie swój wygląd. Do gry mają także dołączyć Xiaomi 11 Lite NE 5G, a także tablet Xiaomi Pad 5. Widać, że firma nie zamierza się rozdrabniać na wydarzenia, więc nadchodząca konferencja będzie obfitować w wiele nowości. W końcu niewykluczone, że producent jeszcze chowa coś niezapowiedzianego.

Nadchodzące nowości Xiaomi w Sieci – 11T i 11T ujawniają wygląd

xiaomi 11t pro wyglad specyfikacja cena

Zacznijmy od dania głównego, czyli Xiaomi 11T i 11T Pro, których wygląd zdradza, że firma chce na trzy sposoby podejść do wzornictwa. Szczególnie może wyróżnić się szara odsłona, aczkolwiek niestety na tę chwilę nie wiemy, czy to jest wyłącznie malowanie, czy też dodatkowa faktura. Za moc obliczeniową Xiaomi 11T i 11T Pro ma odpowiadać układ MediaTek Dimensity 1200, który już spotkaliśmy między innymi w OnePlus Nord 2. Do tego dodajmy 8 GB RAM, 256 GB pamięci na pliki i wyświetlacz OLED z odświeżaniem obrazu w 120 Hz. Firma w międzyczasie potwierdziła obecność bardzo szybkiego ładowania akumulatora oraz zapowiedziała 3 lata wsparcia dużymi aktualizacjami Androida. Podstawową różnicą pomiędzy Xiaomi 11T i 11T Pro jest główny aparat. Droższy model wykorzysta matrycę 108 MPx, podczas gdy podstawowy postawi na 64 MPx.

xiaomi 11 lite ne 5g wyglad cena wersje kolorystyczne

Kolejną nowością, o dziwo spoza ramienia serii 11T, jest Xiaomi 11 Lite NE 5G. Tak, to długa, skomplikowana, choć u podstaw zrozumiała nazwa. Odnosi się ona do New Edition, czyli mówimy o Xiaomi Mi 11 Lite 5G w odświeżonym wydaniu. Odświeżenie ma odnosić się do nowego układu obliczeniowego. Zamiast Snapdragona 780G smartfon będzie napędzał Snapdragon 778G, który z kolei poznaliśmy między innymi za sprawą realme GT Master Edition. Tak, to minimalna zmiana na gorszę, ale wymuszona brakiem dostępności pierwotnego układu w związku z ogólną sytuacją na świecie.

Zobacz też: Aktualizacje smartfonów przez siedem lat to niekoniecznie dobry pomysł.

Na koniec tablet, czyli Xiaomi Pad 5 także zmierza do Europy. Tym razem po prostu poznaliśmy europejską cenę, która ma sprowadzać się do 399 euro, a więc około 1800 złotych. W ten sposób przeszliśmy wszystkie nowości, które mają zostać oficjalnie zaprezentowane 15 września. Na którą najbardziej czekacie?

Źródło: Pricebaba

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy