lenovo-logo

Jak pisaliśmy wczoraj, chińscy dystrybutorzy sprzętu z Androidem nie zamierzają oddawać pola ich europejskim konkurentom, argumentując atrakcyjność swoich produktów przystępnymi cenami oraz specyfikacjami bardzo zbliżonymi do tych, znanych z modeli zaufanych koncernów. Jakkolwiek na chińskim rynku wśród smartfonów najlepiej radzą sobie ZTE i Huawei, to inne firmy też usiłują dostać w swoje ręce kawałek androidowego tortu. Nie inaczej jest w przypadku Lenovo.

Ostatnie wieści mówią o tym, że firma przygotowuje na tamtejszy rynek smartfona LePhone S899T. Urządzenie ma pracować docelowo w standardzie TD-SDCMA 3G, oferując dwurdzeniowy procesor NovaThor U8500, ekran 4,5 cala w technologii IPS oraz najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.
lenovo-lephone 

Dalsza część specyfikacji nie została ujawniona. Telefon ma kosztować prawdopodobnie około 200$. Więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższej przyszłości – wtedy dowiemy się, czy urządzenie będzie warte zakupu.

Źródło: engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.