Lenovo LePhone już niedługo w Chinach

Newsy

lenovo-logo

Jak pisaliśmy wczoraj, chińscy dystrybutorzy sprzętu z Androidem nie zamierzają oddawać pola ich europejskim konkurentom, argumentując atrakcyjność swoich produktów przystępnymi cenami oraz specyfikacjami bardzo zbliżonymi do tych, znanych z modeli zaufanych koncernów. Jakkolwiek na chińskim rynku wśród smartfonów najlepiej radzą sobie ZTE i Huawei, to inne firmy też usiłują dostać w swoje ręce kawałek androidowego tortu. Nie inaczej jest w przypadku Lenovo.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Ostatnie wieści mówią o tym, że firma przygotowuje na tamtejszy rynek smartfona LePhone S899T. Urządzenie ma pracować docelowo w standardzie TD-SDCMA 3G, oferując dwurdzeniowy procesor NovaThor U8500, ekran 4,5 cala w technologii IPS oraz najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.
lenovo-lephone 

Dalsza część specyfikacji nie została ujawniona. Telefon ma kosztować prawdopodobnie około 200$. Więcej szczegółów poznamy zapewne w najbliższej przyszłości – wtedy dowiemy się, czy urządzenie będzie warte zakupu.

Źródło: engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x