LG „Nemo”dostanie najwyższą rozdzielczość ze wszystkich inteligentnych zegarków?

Newsy

x

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nie mogąc modyfikować wyglądu systemu Android Wear, producenci skupiali się – jak dotąd – na wzornictwie inteligentnych zegarków. Jak informuje serwis Phandroid, LG znalazło sposób by wyróżnić się także od strony sprzętowej. Koreański producent pracuje nad nowym smartwatchem, w którym planuje zastosować ekran 480×480. Byłaby to najwyższa rozdzielczość jaka kiedykolwiek została użyta w zegarkach. Pełna specyfikacja tego modelu nie jest jeszcze znana.

 

Przyjmując, że nowy zegarek będzie posiadał 1,3” wyświetlacz, producent uzyska zagęszczenie pikseli wynoszące około 340 – 400 ppi. Porównując te wartości do widocznego na górnym zdjęciu LG Urbane (ekran o rozdzielczości 320×320, 240 ppi) różnica będzie kolosalna. Tylko czy to jakość ekranu jest teraz największym problemem inteligentnych zegarków? Większość obecnie dostępnych modeli nie jest wstanie działać dłużej niż półtora dnia bez ładowania akumulatora. Decydując się na tak dużą rozdzielczość, LG może mieć problem z uzyskaniem rozsądnego czasu pracy bez zauważalnego pogrubienia zegarka.

 

 

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x