Sony Xperia S – termin aktualizacji potwierdzony

Newsy

Sony_Xperia_S_-_13

Sony Xperia S to na pewno urządzenie udane. Pierwszy smartfon Sony na rynku jest solidnie wykonany, system działa na nim płynnie a multimedia wyglądają świetnie na jego pięknym ekranie. Jednak, oprócz baterii, telefon ma kolejną, choć tymczasową, wadę: wciąż oczekuje na aktualizację do Androida 4.0.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Dotąd producent zapewniał, że najnowszy Android zawita na Xperię S w II kwartale 2012 roku. Poznaliśmy jednak nieco dokładniejsze dane.

Otóż według oddziału wsparcia Sony Xperia, model S otrzyma Lodową Kanapkę tuż pod koniec mają lub na początku czerwca. Oznacza to, że w perspektywie 2-3 tygodni smartfon dołączy do grona urządzeń z ICS’em, zatem zapowiedzi Sony nie były rzucaniem słów na wiatr.

Sony_Xperia_S_-_1 

Użytkownicy Sony Xperia S z pewnością docenią fakt dość szybkiej aktualizacji. Można zadać sobie jednak pytanie, dlaczego inni producenci nie postępują podobnie jak Japończycy – chociażby LG 2X, który mimo iż debiutował ponad pół roku przed Xperią S, poczeka na Androida 4.0 do III kwartału.

Źródło: pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x