Orange 2 GB po meczu

Orange rozdaje 5 GB po meczu Polska — Anglia — jak odebrać bonus?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Po meczu Polska — Anglia Orange ogłosił, że ma dla swoich klientów bonus w postaci bezpłatnego pakietu 5 GB internetu. Skorzystać mogą również użytkownicy Flexa. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

5 GB po meczu dla tych, którzy są w Orange

Orange 5 GB

Po meczach polskich piłkarzy pomarańczowy operator zazwyczaj rozdaje bonusowe GB internetu. Ich liczba najczęściej ma związek z wynikiem spotkania, a konkretnie z liczbą goli zdobytych przez naszych reprezentantów. Tym razem jest jednak inaczej. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a Orange proponuje 5 GB internetu.

Żeby aktywować bonusowy pakiet, wystarczy wysłać SMS-a o treści MECZOCLOCK pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem danej taryfy, nie wyższa niż 0,25 zł). Bezpłatne 5 GB internetu otrzymają również użytkownicy Flexa. Wystarczy, że wpiszą oni hasło MECZOCLOCK w aplikacji Orange Flex, a konkretnie w zakładce Kody promocyjne.

Ważność promocyjnego pakietu wynosi 3 dni. Z promocyjnych GB można korzystać tylko na terenie Polski. Czas na aktywację pakietu jest do czwartku (9.09.2021) do godziny 22:56. Warto się zatem pośpieszyć.

Czytaj także: Orange podsumowuje wakacje — najwięcej danych przesłanych w Zakopanem

Po meczu Polska — Albania klienci Orange mogli aktywować 4 GB internetu, natomiast po spotkaniu polskich piłkarzy z drużyną San Marino7 GB. Czas na aktywację tych bonusów już jednak minął.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy