htc_challenge

Wraz z rozwojem technologii przenośnych, zmniejszają się rozmiary podzespołów, a zwiększa się ich jakość i wydajność. Jedynym z przykładów są procesory, ale dobrze też widać tę tendencję, gdy spojrzymy na smartfonowe aparaty fotograficzne.

Jeszcze kilka lat temu szczytem innowacyjności były aparaty VGA w komórkach, dziś obecność 8 czy 12 MPx oraz rozbudowanej optyki w smartfonach nikogo nie dziwi.
htc-one-x-camera-challenge

HTC, chcąc wypromować swojego nowego flagowca, HTC One X, zwraca uwagę na jego bardzo dobry aparat. W tym celu na tej stronie opublikowany został test dla użytkowników – jego solą jest odgadywanie, która z 2 fotografii została wykonana za pomocą One X. W każdym zestawieniu jedno zdjęcie wykonane jest za pomocą kamery cyfrowej. HTC pragnie podkreślić, że zdjęcia robione ich smartfonem są tak dobre, że ciężko je odróżnić od tych wykonanych profesjonalnym sprzętem.

Mnie osobiście udało się dobrze wytypować 7 z 10 par. Kto z Was spróbuje pobić mój rekord?

Źródło: HTC

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.