Rzuć wyzwanie aparatowi HTC One X!

Newsy

htc_challenge

Wraz z rozwojem technologii przenośnych, zmniejszają się rozmiary podzespołów, a zwiększa się ich jakość i wydajność. Jedynym z przykładów są procesory, ale dobrze też widać tę tendencję, gdy spojrzymy na smartfonowe aparaty fotograficzne.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeszcze kilka lat temu szczytem innowacyjności były aparaty VGA w komórkach, dziś obecność 8 czy 12 MPx oraz rozbudowanej optyki w smartfonach nikogo nie dziwi.
htc-one-x-camera-challenge

HTC, chcąc wypromować swojego nowego flagowca, HTC One X, zwraca uwagę na jego bardzo dobry aparat. W tym celu na tej stronie opublikowany został test dla użytkowników – jego solą jest odgadywanie, która z 2 fotografii została wykonana za pomocą One X. W każdym zestawieniu jedno zdjęcie wykonane jest za pomocą kamery cyfrowej. HTC pragnie podkreślić, że zdjęcia robione ich smartfonem są tak dobre, że ciężko je odróżnić od tych wykonanych profesjonalnym sprzętem.

Mnie osobiście udało się dobrze wytypować 7 z 10 par. Kto z Was spróbuje pobić mój rekord?

Źródło: HTC


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x