Google Pixel 3

Magiczna sztuczka w wykonaniu Google, czyli zamiana Pixela 3 w cegłę. Użytkownicy mają przechlapane

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Google to firma słynąca przede wszystkim z wyszukiwarki, którą wszyscy znamy, choć niekoniecznie kochamy. Wśród wielu dziedzin, którymi zajmuje się gigant, jest też produkcja smartfonów z rodziny Pixel. A jak powszechnie wiadomo, telefony sygnowane logo Google często borykają się z przeróżnymi, dziwacznymi problemami. Niestety docierają do nas wieści, że coraz więcej urządzeń z linii Pixel 3 – potocznie mówiąc – zamienia się w cegłę. Użytkownicy tych smartfonów są w fatalnym położeniu.

Problemy ze smartfonami z rodziny Pixel 3 – te modele są niezwykle podatne na transformację w cegłę

Pixel 3A

Nie mamy dobrych wieści dla użytkowników Pixela 3 ani Pixela 3 XL, bo coraz więcej egzemplarzy tych smartfonów zamienia się w cegłę. Co to oznacza? Ano to, że stają się one całkowicie bezużyteczne. Ciągle przybywa zgłoszeń, że z dnia na dzień urządzenia przestają działać, wchodząc w Qualcomm Emergency Download Mode, czyli tryb, który nie pozwala nawet zainstalować nowego ROM-u.

Zobacz także: WhatsApp dostanie wyczekiwaną funkcję dot. prywatności. To świetna wiadomość!

Niektórzy podejrzewają, że źródłem problemów jest jedna z aktualizacji zabezpieczeń, a inni stawiają na wadę sprzętową. Pewne jest jednak to, że Google nie znalazło jeszcze rozwiązania, a jakby tego było mało – firma nawet nie odniosła się do sprawy. Co gorsza, większości osób posiadających Pixela 3 lub Pixela 3 XL kończy się gwarancja, więc jeśli źródłem problemu rzeczywiście jest usterka sprzętowa, to… nie wróży to dobrze. Osobom dotkniętym problemem jak na razie nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalne stanowisko Google. Trzymamy kciuki, by firma szybko skomentowała całą sprawę.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy