ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
WhatsApp niższa funkcjonalność bez akceptacji regulaminu

WhatsApp dostanie wyczekiwaną funkcję dot. prywatności. To świetna wiadomość!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

WhatsApp to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych na świecie. Facebook doskonale o tym wie, więc stale ulepsza swój produkt. Nikogo więc nie powinien przesadnie zaskoczyć fakt, że właśnie poznaliśmy nową funkcję, która wkrótce pojawi się w aplikacji. Dotyczy ona prywatności i jest czymś, o co wielu użytkowników upominało się od dawna. Jak to mówią: lepiej późno niż później!

Nowa funkcja prywatności w WhatsAppie dotyczy statusu aktywności

WhatsApp ukrywanie statusu aktywności przed wybranymi osobami

Mimo wielu afer, z WhatsAppa nadal korzystają miliony osób. Część z nich z pewnością ucieszy się z nowości, która zmierza do aplikacji. Tajemniczym usprawnieniem prywatności jest nic innego, jak możliwość ukrycia swojego statusu aktywności przed wybranymi osobami. Omawianą funkcję zaobserwowali eksperci z WABetaInfo. Co prawdę rozwiązanie dostrzeżono w WhatsAppie na iOS, ale z pewnością pojawi się ono także na smartfonach z Androidem i innych platformach.

Zobacz także: Powstała nowa polska aplikacja społecznościowa dla… fanów koszykówki

Obecnie WhatsApp pozwala ukryć informację o swoim statusie przed wszystkimi lub ludźmi ze swojej listy kontaktów. Jak widać, wybór nie jest zbyt duży, ale niedługo ulegnie to zmianie. Ciężko jednak powiedzieć, kiedy dokładnie nowa funkcja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom WhatsAppa, choć znając Facebooka, przesadnie długo już nie poczekamy. Mimo że omawiana funkcja nie wydaje się być nie wiadomo jak skomplikowana, to z pewnością wiele osób doceni jej obecność. A wy znajdujecie się wśród tego grona? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy