Huawei Ascend Y200 – kolejny chiński budżetowy smartfon

Newsy

huawei-logo-400x400

Jak już od dawna wiadomo, obok rynkowych potentatów na rynku telefonów z Androidem starają się zaistnieć także mniejsi producenci. Często całkiem ciekawe urządzenia możemy dostać od koncernów azjatyckich, takich jak ZTE czy Huawei. Ten ostatni nie spoczywa na laurach, bowiem do sieci przedostały się informacje o nowym, budżetowym smartfonie od tej firmy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Huawei Ascend Y200 ma być z założenia smartfonem, dzięki któremu za niewielkie pieniądze mamy dostać możliwość zaznajomienia się z systemem Android. Specyfikacja w pełnej krasie nie jest jeszcze znana, ale już wiadomo, że w smartfonie znaleźć się mają:

-jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz

-ekran 3,5 cala o rozdzielczości HVGA (480×320)

-aparat 3,2 MPx

-bateria 1400 mAh
 huawei-ascend-y200

Telefon ma pracować pod kontrolą nieco leciwego już Androida 2.3 Gingerbread. Nie wiadomo nic o ewentualnej aktualizacji do ICS, ale bacząc na fakt, że ma być to urządzenie tanie, być może smartfon zostanie już na zawsze na „pierniczku”.

Cena urządzenia nie jest na razie znana, ale jeśli nie będzie ona zbyt przeszacowana, to kto wie, czy telefon nie znajdzie swoich odbiorców.

Źródło: droiddog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x