ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Pac-Man może jeszcze dzisiaj być popularny? Nowa, odmieniona wersja starej gry niedługo w sklepie Play

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
pacman 256 sklep play google android

Nostalgia. Ten właśnie aspekt w wielu przypadkach oznacza hit sprzedaży. Dzisiaj coraz częściej stosowany jest w przypadku przywracania do życia gier sprzed kilkudziesięciu lat. Jednak nie można przedstawić identycznego wydania, co właśnie pierwowzór. Trzeba dać coś od siebie, a to najprawdopodobniej udało się w przypadku nadchodzącego Pac-Mana.

Jednak czy można coś nowego wymyślić w tej grze? Oczywiście. Niewielu z Was wie, ale Pac-Man miał poważny błąd w swoim kodzie, który objawiał się tym, że 256 poziom w połowie „urywał się”. W takim razie deweloperzy pomyśleli, aby stworzyć Pac-Mana 256, w którym będzie gonić nas właśnie znikająca trasa. O co dokładnie chodzi? Zobaczcie gameplay:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Vl5t5mf7Yts[/youtube]

Mało? W takim razie dostępna jest jeszcze wersja 15-minutowa:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l78IQycS4Y4[/youtube]

Gra wygląda na interesującą i taką, która z pewnością zainteresuje fanów oryginalnego Pac-Mana. Jak widać, da się zrobić grę z historią i w dobrym stylu wprowadzić ją do obecnych wymagań konsumentów. Niestety, nie wiemy jeszcze nic na temat daty wprowadzenia powyższego tytułu do sklepu Play.

Mimo wszystko, co sądzicie o samym Pac-Manie? Kiedykolwiek słyszeliście o błędzie 256. poziomu czy dopiero teraz się o nim dowiedzieliście? Chętnie zainstalujecie u siebie nową odmianę?

Sprawdź najnowsze wpisy