Po meczu piłkarskiej reprezentacji Polski z San Marino Orange ogłosił bonus dla swoich klientów – 7 GB internetu. Pakiet mogą aktywować również użytkownicy Orange Flex. Trzeba się jednak pośpieszyć, bo czas na skorzystanie z akcji pomarańczowego operatora kończy się dziś wieczorem.

7 GB po meczu dla tych, którzy są w Orange

Orange 7 GB po meczu

Po meczach polskich piłkarzy pomarańczowy operator często ogłasza, że jego klienci mogą aktywować bezpłatny pakiet internetu. Liczba darmowych GB zależy od wyniku spotkania. W niedzielę Polska wygrała 7:1 z San Marino, a Orange proponuje 7 GB, czyli dokładnie tyle, ile goli strzelili nasi reprezentanci.

Żeby aktywować bonus, wystarczy wysłać SMS-a o treści SIEDEM pod numer 233. Zapłacimy za niego zgodnie z cennikiem naszej taryfy, ale nie więcej niż 0,25 zł. Jeśli korzystamy z Orange Flex, powinniśmy wpisać kod SIEDEM w aplikacji mobilnej usługi, a dokładnie w zakładce Kody promocyjne. Z promocyjnego internetu można korzystać tylko na terenie Polski, przez trzy dni od aktywacji.

Czytaj także: 5G wyprzedza 4G pod względem liczby nowych abonentów

Czas na skorzystanie z propozycji pomarańczowego operatora upływa w poniedziałek o godzinie 22:49. Termin ten wynika stąd, że Orange pozwala skorzystać z propozycji równo przez 24 godziny od momentu publikacji na Facebooku posta informującego o promocji.

źródło: Facebook/Orange Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.