Orange 2 GB po meczu

Orange rozdaje 7 GB internetu po meczu San Marino — Polska

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Po meczu piłkarskiej reprezentacji Polski z San Marino Orange ogłosił bonus dla swoich klientów – 7 GB internetu. Pakiet mogą aktywować również użytkownicy Orange Flex. Trzeba się jednak pośpieszyć, bo czas na skorzystanie z akcji pomarańczowego operatora kończy się dziś wieczorem.

7 GB po meczu dla tych, którzy są w Orange

Orange 7 GB po meczu

Po meczach polskich piłkarzy pomarańczowy operator często ogłasza, że jego klienci mogą aktywować bezpłatny pakiet internetu. Liczba darmowych GB zależy od wyniku spotkania. W niedzielę Polska wygrała 7:1 z San Marino, a Orange proponuje 7 GB, czyli dokładnie tyle, ile goli strzelili nasi reprezentanci.

Żeby aktywować bonus, wystarczy wysłać SMS-a o treści SIEDEM pod numer 233. Zapłacimy za niego zgodnie z cennikiem naszej taryfy, ale nie więcej niż 0,25 zł. Jeśli korzystamy z Orange Flex, powinniśmy wpisać kod SIEDEM w aplikacji mobilnej usługi, a dokładnie w zakładce Kody promocyjne. Z promocyjnego internetu można korzystać tylko na terenie Polski, przez trzy dni od aktywacji.

Czytaj także: 5G wyprzedza 4G pod względem liczby nowych abonentów

Czas na skorzystanie z propozycji pomarańczowego operatora upływa w poniedziałek o godzinie 22:49. Termin ten wynika stąd, że Orange pozwala skorzystać z propozycji równo przez 24 godziny od momentu publikacji na Facebooku posta informującego o promocji.

źródło: Facebook/Orange Polska

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy