asus-logo

W ostatnim czasie na rynku urządzeń z Androidem dzieje się bardzo dużo, zwłaszcza na rynku tabletowym. Tajwańska firma ASUS także nie chce wypaść z tego swoistego wyścigu szczurów, stara się więc podgrzewać atmosferę wokół swojego najnowszego urządzenia, które swoją premierę ma mieć już niebawem – mowa tutaj oczywiście o ASUSie Padfone.

Firma opublikowała właśnie film wideo, dotyczący najnowszej hybrydy telefonu, tabletu i netbooka. Możecie obejrzeć je poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=-gjxrjKzfr0

Przypomnijmy, że we wnętrzu urządzenia znaleźć będziemy mogli procesor Qualcomm Snapdragon S4, Androida 4.0 i około 14,000 mAh energii zawartej w baterii telefonu, tabletu i docka.

Premiera sprzętu odbędzie się zapewne już niebawem, co na pewno będzie wielkim wydarzeniem w świecie Zielonego Robota.

Kto z Was z niecierpliwością oczekuje debiutu hybrydy od ASUSa?

Źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.