ASUS Padfone – tym razem na wideo

Newsy

asus-logo

W ostatnim czasie na rynku urządzeń z Androidem dzieje się bardzo dużo, zwłaszcza na rynku tabletowym. Tajwańska firma ASUS także nie chce wypaść z tego swoistego wyścigu szczurów, stara się więc podgrzewać atmosferę wokół swojego najnowszego urządzenia, które swoją premierę ma mieć już niebawem – mowa tutaj oczywiście o ASUSie Padfone.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Firma opublikowała właśnie film wideo, dotyczący najnowszej hybrydy telefonu, tabletu i netbooka. Możecie obejrzeć je poniżej:

{youtube}-gjxrjKzfr0{/youtube}

Przypomnijmy, że we wnętrzu urządzenia znaleźć będziemy mogli procesor Qualcomm Snapdragon S4, Androida 4.0 i około 14,000 mAh energii zawartej w baterii telefonu, tabletu i docka.

Premiera sprzętu odbędzie się zapewne już niebawem, co na pewno będzie wielkim wydarzeniem w świecie Zielonego Robota.

Kto z Was z niecierpliwością oczekuje debiutu hybrydy od ASUSa?

Źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x