android m marshmallow pianki

 

Za maksymalnie dwa miesiące oficjalnie i w pełni poznamy nowy mobilny system od Google. Jak to co roku bywa, także i tym razem Amerykanie postanowili wstrzymać się do samego końca z ujawnieniem pełnej nazwy, co z kolei napędza wyobraźnie i pozwala tworzyć coraz to nowsze rozwiązania tej zagadki.

 

Niedawno w Sieci pojawił się film stworzony przez dwóch pracowników Google, w którym autorzy zastanawiają się jak Android M będzie tak naprawdę się nazywał. Na tym minutowym wideo znajdziemy wiele propozycji, ale która z nich będzie tą właściwą? Zobaczcie sami:

 

 

W pierwszej chwili wygląda to na zabawną formę oderwania się od pracy, a przy okazji zwiększenie zainteresowania nazewnictwem nowego Androida. Jednak doczekaliście do końca? Malowany jest nowy Robocik, tym razem na biało, a to według wielu osób oznacza, że będziemy mieli do czynienia z Marshmallow, a więc cukrową pianką. Oczywiście równie dobrze może to być podkład pod Milkshake.

 

Dotychczas najpopularniejszymi rozwinięciami Androida M były wspomniany przed chwilą Milkshake, Muffin czy też nawet M&M’s. Być może Wy macie swoją teorię na nadchodzący system od Google? Pokażcie swoje kreatywne myślenie!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.