Jedna z najbardziej wciągających gier ostatniego miesiąca na Androida? – This War of Mine

Newsy

this-war-of-mine-e3-2014-2

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze o This War of Mine, które jakiś czas temu zostało wydane na PC to teraz macie szansę nadrobić zaległości bo gra trafiła niedawno do sklepu Google Play (ale póki co tylko na tablety!).

 

„This War of Mine prezentuje niespotykane dotąd spojrzenie na temat wojny. Po raz pierwszy wcielasz się nie w żołnierzy, a cywili starających się przetrwać w oblężonym mieście. Za dnia snajperzy uniemożliwiają opuszczenie schronienia, dzięki czemu możesz zadbać o ludzi i swoją kryjówkę. W nocy przeczesujesz pobliskie lokacje w nadziei na znalezienie przedmiotów, które zwiększą Twoje szanse na przetrwanie.

Podejmuj decyzje na krawędzi życia i śmierci. Chroń wszystkich lub poświęć kogoś w imię większego dobra. Podczas wojny nie ma dobrych i złych decyzji – jest tylko chęć przetrwania. Im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej”.

 

Gra w sklepie Google Play kosztuje 59,99 zł. Fakt, nie jest to niska cena, ale dostajemy za nią produkt, który niczym nie odbiega od tego dostępnego na PC, a więc myślę, że warto, tym bardziej, że wciąga na wiele godzin i zbiera wiele pozytywnych recenzji. Ponadto atutem This War of Mine jest brak reklam i możliwość grania bez potrzeby posiadania Internetu np.: w podróży.

 

Dodatkowo firma 11bit studios planuje wkrótce wydać grę także na smartfony. Pozostaje nam zatem cierpliwie czekać.

 

źródło: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x