Zarządzaj swoimi plikami w recovery dzięki AROMA File Manager

Newsy

clockworkmod-touch

Czyż nie zdarzyło się Wam nigdy, że gdy już uruchomiliście swojego smartfona w trybie recovery, zdaliście sobie sprawę że nie wykonaliście jakiejś operacji na plikach w Waszym urządzeniu? Jeśli mieliście już takową sytuację, wiecie już zapewne jakie bywa to irytujące.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dotąd zarządzanie plikami poprzez recovery nie było możliwe, jednak znany na forum XDA developer Amarullz stworzył właśnie AROMA File Manager – skrypt pod recovery w specjalnym formacie AROMA, zapewniający operacje w trybie graficznym na plikach w trybie odzyskiwania.
amarullz-aroma-file-manager 

Według developera, uruchomienie programu odbywa się na zasadzie instalacji odpowiedniej paczki ZIP – archiwum ze skryptem należy wybrać do flashowania, a następnie podążać za instrukcjami na ekranie. Skrypt pozwala m.in. na kopiowanie, wycinanie, wklejanie plików oraz zmianę ich nazw.

Jeśli podoba Wam się idea managera plików dostępnego w recovery, udajcie się tutaj. Jeśli posiadacie HTC One X, zajrzyjcie tu.

Źródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x