clockworkmod-touch

Czyż nie zdarzyło się Wam nigdy, że gdy już uruchomiliście swojego smartfona w trybie recovery, zdaliście sobie sprawę że nie wykonaliście jakiejś operacji na plikach w Waszym urządzeniu? Jeśli mieliście już takową sytuację, wiecie już zapewne jakie bywa to irytujące.

Dotąd zarządzanie plikami poprzez recovery nie było możliwe, jednak znany na forum XDA developer Amarullz stworzył właśnie AROMA File Manager – skrypt pod recovery w specjalnym formacie AROMA, zapewniający operacje w trybie graficznym na plikach w trybie odzyskiwania.
amarullz-aroma-file-manager 

Według developera, uruchomienie programu odbywa się na zasadzie instalacji odpowiedniej paczki ZIP – archiwum ze skryptem należy wybrać do flashowania, a następnie podążać za instrukcjami na ekranie. Skrypt pozwala m.in. na kopiowanie, wycinanie, wklejanie plików oraz zmianę ich nazw.

Jeśli podoba Wam się idea managera plików dostępnego w recovery, udajcie się tutaj. Jeśli posiadacie HTC One X, zajrzyjcie tu.

Źródło: xda-developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.