Bug WiFi w HTC One X – łatka w drodze

Newsy

htc_logo_480x302

Całkiem duże grono osób, które zakupiły smartfon HTC One X w wersji LTE, skarżyło się na jakość i szybkość połączeń poprzez WiFi.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Tajwański producent nie czekał długo z odpowiedzią na zgłaszany błąd, co wyraził w specjalnym oświadczeniu:

„W związku z błędami w działaniu WiFi z którymi spotykają się użytkownicy naszych smartfonów, pragniemy poinformować, że bug ten został przez nas rozpoznany i pracujemy nad jego wyeliminowaniem. Nie znamy jeszcze dokładnej daty wypuszczenia łatki poprawiającej, jednak udało nam się ustalić, że wyłączenie i włączenie WiFi powoduje ustanie problemu na jakiś czas.”
htc-one-x-600 

W najbliższym okresie należy spodziewać się zatem małej aktualizacji od HTC, która naprawi wyżej wymieniony problem na stałe. Użytkownicy One X i reszty smartfonów ze stajni HTC na pewno więc nie mogą narzekać na wsparcie ze strony producenta, który stara się możliwie starannie naprawiać wszelkie bugi w swoich urządzeniach.

Źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x