htc_logo_480x302

Całkiem duże grono osób, które zakupiły smartfon HTC One X w wersji LTE, skarżyło się na jakość i szybkość połączeń poprzez WiFi.

Tajwański producent nie czekał długo z odpowiedzią na zgłaszany błąd, co wyraził w specjalnym oświadczeniu:

„W związku z błędami w działaniu WiFi z którymi spotykają się użytkownicy naszych smartfonów, pragniemy poinformować, że bug ten został przez nas rozpoznany i pracujemy nad jego wyeliminowaniem. Nie znamy jeszcze dokładnej daty wypuszczenia łatki poprawiającej, jednak udało nam się ustalić, że wyłączenie i włączenie WiFi powoduje ustanie problemu na jakiś czas.”
htc-one-x-600 

W najbliższym okresie należy spodziewać się zatem małej aktualizacji od HTC, która naprawi wyżej wymieniony problem na stałe. Użytkownicy One X i reszty smartfonów ze stajni HTC na pewno więc nie mogą narzekać na wsparcie ze strony producenta, który stara się możliwie starannie naprawiać wszelkie bugi w swoich urządzeniach.

Źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.