Portal internetowy Android.com.pl zaprasza serdecznie do współpracy wszystkich, którzy w ramach powiększania doświadczenia oraz wyrabiania sobie renomy, nazwiska i prestiżu, lub poprostu hobby chcieliby na zasadach non profit tworzyć nasz serwis. Zapraszamy studentów, absolwentów, dziennikarzy, blogerów, a także wszelkich specjalistów w rozmaitych dziedzinach prezentowanych na łamach portalu: Android, telefony komórkowe, programowanie, oprogramowanie itd. Zapewniamy pracę w świetnym, przyjaznym i ambitnym gronie, w znakomitej atmosferze.

Dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że portal jest prężnie rozwijającą się instytucją, coraz bardziej widoczną na arenie branżowej. Przekroczyliśmy pięćdziesiąt tysięcy realnych użytkowników serwisu, a liczba miesięcznych odsłon sięga już prawie dwóch milionów. Daje to gwarancję, iż teksty prezentowane na portalu docierają do dziesiątek tysięcy osób, oferujemy więc realne zaistnienie w świadomości wielu czytelników. Stale rosnącą popularność potwierdza coraz częstsza nasza obecność w wielu prestiżowych pismach branżowych wydawanych na terenie całego kraju.

Dodatkowo osobom efektywnie współpracującym oferujemy listy referencyjne niezwykle przydatne do CV oraz wyróżnienie na Największym Polskim Forum Android.

Kogo poszukujemy?

Ze względu na błyskawiczny rozwój systemu Android potrzebujemy przede wszystkim redaktorów portalu. Na to stanowisko najbardziej odpowiednie będą osoby znające język angielski, zorientowane w świecie mobilnych technologii oraz poprawnie piszące po polsku. W porównaniu do korzyści które płyną z otrzymaniem tytułu redaktora wymagania jak i obowiązki są na prawdę niewielkie.

Co z tego będę miał(a)?

Redaktor otrzymuje m.in.:
  • możliwość publikacji na prestiżowym portalu, a co za tym idzie własną promocję i podziw wśród znajomych,
  • możliwość testowania najnowszych telefonów przed premierą,
  • możliwość testowania najnowszego oprogramowania przed premierą,
  • uznanie na forum, wyjątkowa ranga i kolor, widoczny specjalny dział,
  • członkostwo w zespole android.com.pl,
  • zaproszenia na przyszłe spotkania zespołu android.com.pl,
  • zaproszenia na konferencje prasowe z prezentacją najnowszych technologii mobilnych
  • inne,

W naszej redakcji zostanie doceniona Wasza kreatywność i zaangażowanie.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia prosimy składać pod adres: info(małpa)android.com.pl – gdzie „(małpa)” należy zamienić na „@”.

Serdecznie zapraszam,
Redaktor naczelny serwisu
Jakub Bereziewicz

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).