Allegro wyszukiwanie obrazem

Ile pieniędzy zaoszczędzili użytkownicy Allegro na dostawach „Smart!”?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Usługa Allegro Smart! została uruchomiona trzy lata temu. Polski gigant e-commerce podzielił się danymi, które pokazują, ile pieniędzy zaoszczędzili użytkownicy tego programu. Kwota robi wrażenie.

Ile zaoszczędzili użytkownicy programu „Allegro Smart!” od początku jego istnienia?

ile zaoszczędzili użytkownicy Allegro Smart

Allegro Smart! wystartowało pod koniec sierpnia 2018 roku. Od tego czasu przeciętnemu użytkownikowi usługi zostało dzięki niej w portfelu ok. 450 zł. Wszystkie osoby korzystające ze Smarta! razem wzięte zaoszczędziły natomiast 2,8 miliarda zł.

Pewien rekordzista przez ostatnie trzy lata dzięki Allegro Smart! zaoszczędził na dostawach aż 185 181 zł. Innej osobie koszt zakupu rocznego pakietu zwrócił się już po 10 sekundach. Analiza pokazała również, że Smartowicze najchętniej robią zakupy wieczorami, szczególnie pod koniec tygodnia, a jeśli wcześniej – w porze lunchowej – to na początku tygodnia. Być może zainspirowani weekendowymi rozmowami z rodziną, wynagradzają sobie powrót do pracy drobnymi zakupami w sieci — czytamy w komunikacie Allegro. Obecnie na Allegro jest ponad 100 milionów ofert z dostępną darmową dostawą w ramach programu Smart!.

Czytaj także: Allegro Smart! – wady i zalety programu. Sprawdziliśmy, komu korzystanie z niego naprawdę się opłaca

W październiku 2020 roku Allegro uruchomiło studencką wersję programu Smart!. Jej atuty to bezpłatny, 6-miesięczny okres próbny, a także dodatkowe zniżki np. na Flixbusa i bilety do kina.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy