Jeśli interesujecie się piłką nożną, to zapewne wiecie, że Polska wygrała wczoraj z Albanią. Po meczu Orange ogłosił, że jego klienci otrzymają 4 GB internetu. Podpowiadamy, jak aktywować bonus.

4 GB od Orange po meczu Polska — Albania

fot. Facebook/Orange Polska

Pomarańczowy operator regularnie oferuje bezpłatne pakiety internetu po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski. Liczba GB zazwyczaj ma związek z wynikiem danego spotkania. Tym razem Polacy strzelili Albańczykom 4 bramki, wygrywając mecz 4:1, więc klienci Orange mogą aktywować bezpłatne 4 GB.

Żeby otrzymać darmowy pakiet internetu, wystarczy wysłać SMS-a o treści BYREK pod numer 233 (opłata zgodnie z cennikiem danego planu, max 0,25 zł). Użytkownicy Orange Flex powinni wpisać to samo hasło, ale nie w treści SMS-a, tylko w aplikacji Flex, w zakładce z kodami promocyjnymi. Promocyjne GB są ważne przez trzy dni od momentu aktywacji i obowiązują tylko w Polsce.

Czytaj także: Happy Fridays w T-Mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich

Czasu na aktywację pakietu nie ma zbyt wiele, więc lepiej się pośpieszyć. Termin upływa dziś (3.09.2021) dokładnie o godzinie 22:46. Skąd akurat ta data i godzina? Orange daje czas na skorzystanie z propozycji równo przez 24 godziny od momentu publikacji na Facebooku posta informującego o promocyjnych GB.

źródło: Facebook/Orange Polska

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.