Orange 2 GB po meczu

Orange rozdaje 4 GB po meczu Polska — Albania — jak aktywować bonus?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Jeśli interesujecie się piłką nożną, to zapewne wiecie, że Polska wygrała wczoraj z Albanią. Po meczu Orange ogłosił, że jego klienci otrzymają 4 GB internetu. Podpowiadamy, jak aktywować bonus.

4 GB od Orange po meczu Polska — Albania

fot. Facebook/Orange Polska

Pomarańczowy operator regularnie oferuje bezpłatne pakiety internetu po meczach piłkarskiej reprezentacji Polski. Liczba GB zazwyczaj ma związek z wynikiem danego spotkania. Tym razem Polacy strzelili Albańczykom 4 bramki, wygrywając mecz 4:1, więc klienci Orange mogą aktywować bezpłatne 4 GB.

Żeby otrzymać darmowy pakiet internetu, wystarczy wysłać SMS-a o treści BYREK pod numer 233 (opłata zgodnie z cennikiem danego planu, max 0,25 zł). Użytkownicy Orange Flex powinni wpisać to samo hasło, ale nie w treści SMS-a, tylko w aplikacji Flex, w zakładce z kodami promocyjnymi. Promocyjne GB są ważne przez trzy dni od momentu aktywacji i obowiązują tylko w Polsce.

Czytaj także: Happy Fridays w T-Mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich

Czasu na aktywację pakietu nie ma zbyt wiele, więc lepiej się pośpieszyć. Termin upływa dziś (3.09.2021) dokładnie o godzinie 22:46. Skąd akurat ta data i godzina? Orange daje czas na skorzystanie z propozycji równo przez 24 godziny od momentu publikacji na Facebooku posta informującego o promocyjnych GB.

źródło: Facebook/Orange Polska

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy