T-Mobile wykorzystuje fotowoltaikę

Happy Fridays w T-Mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ogłosił dziś kolejną odsłonę akcji Happy Fridays — tym razem można bezpłatnie aktywować pakiet 10 GB internetu. Na włączenie bonusu nie trzeba czekać do piątku, bo jest on dostępny już teraz.

Bezpłatne 10 GB w T-Mobile w ramach akcji Happy Fridays

Co tydzień magentowy operator przygotowuje dla swoich klientów bonus. Zazwyczaj są to darmowe pakiety minut, SMS-ów lub paczki internetu. W tym tygodniu prezent to 10 GB do wykorzystania na terenie Polski.

Bonus jest dostępny od dzisiaj (2 września) do środy (8 września). Daty te nie są przypadkowe — mają związek z meczami piłkarskiej reprezentacji Polski, której T-Mobile jest sponsorem. Bonusowe 10 GB mogą aktywować klienci oferty MIX (Frii Mix), na kartę (GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy) oraz ci posiadający abonament w T-Mobile (T, T DATA). Osoby z abonamentem mogą korzystać z przyznanego internetu do końca okresu rozliczeniowego, natomiast użytkownicy z ofertami typu MIX oraz na kartę — przez 7 dni.

Czytaj także: 250 GB na pół roku za darmo dla studentów w Orange Flex

Bezpłatne 10 GB można odebrać w aplikacji Mój T-Mobile. Alternatywna metoda to wysłanie SMS-a o treści HF pod numer 80800. Magentowy operator włączy nam promocyjny pakiet w ciągu 72 godzin od otrzymania zlecenia.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy