benq-r71

Jeżeli jesteście w stanie chwilowo zrezygnować z najnowszego Androida 4.0 Ice Cream Sandwich na rzecz modułu 3G w tablecie, całkiem ciekawą propozycję przygotował dla Was BenQ. Jego tablet R71 za niedużą cenę równą 240$ oferuje pokaźną ilość funkcji:

-7-calowy ekran o rozdzielczości 1024×600 pikseli

-procesor Cortex-A8 o taktowaniu 1,5 GHz

-GPU Mali-400

-1 GB RAM

-16 GB ROM

-slot microSD, miniUSB i HDMI

-przednia kamera 3 MPx

-WiFi i moduł 3G

-bateria 3000 mAh
benq-r71-android-tablet-1-580x309 

Tablet pracuje na systemie operacyjnym Android 2.3 Gingerbread. Zapowiedziana została także aktualizacja do Androida Ice Cream Sandwich.

Jakie wrażenie robi na Was tablet od BenQ?

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.