ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny orange flex

250 GB na pół roku za darmo dla studentów w Orange Flex

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Właśnie wystartowała nowa promocja w Orange Flex, w ramach której można otrzymać bezpłatne 250 GB internetu. Pakiet jest ważny przez sześć miesięcy i mogą go aktywować studenci. Wystarczy do tego aplikacja.

Jak otrzymać bezpłatne 250 GB w Orange Flex?

Orange Flex 250 GB

Żeby skorzystać z propozycji pomarańczowego operatora, należy otworzyć aplikację Orange Flex, a następnie wybrać zakładkę Odkryj. Kolejny krok polega na wypełnieniu krótkiego formularza służącego do potwierdzenia, czy posiadamy status studenta. Po pozytywnej weryfikacji dostaniemy powiadomienie z linkiem przekierowującym do Klubu Flex, w którym czeka kod na pakiet 250 GB.

To kolejna odsłona studenckiej oferty w Orange Flex. Jak informuje pomarańczowy operator, do tej pory z promocji z dodatkowymi GB skorzystało ponad 10 tysięcy osób. Studenci, którzy skorzystali z oferty, pochodzili w większości z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania i Krakowa.

Oprócz promocyjnego pakietu internetu, na studentów w Orange Flex czekają również rabaty na urządzenia. We wrześniu można kupić smartfona Samsung Galaxy A52s 5G za 1799 zł, a także słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 za 450 zł.

Czytaj także: Smartfony z drewnianym ekranem stały się bardziej prawdopodobne dzięki pomarańczom

Wczoraj pomarańczowy operator ogłosił inną promocję. Po każdym doładowaniu w aplikacji można otrzymać 10 GB internetu. Ważność pakietu zależy od kwoty doładowania i wynosi maksymalnie dwa tygodnie.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy