a7hd-550x398

Coraz bardziej rosnąca popularność tabletów oraz ekosystemu związanego z Androidem powoduje, że na rynku pojawiają się urządzenia od producentów, po których raczej nie spodziewaliśmy się tworzenia urządzeń mobilnych. Takim właśnie tabletem jest A7HD od firmy Hyundai.

Za cenę nieprzekraczającą 160 Euro, sprzęt ten oferuje potencjalnemu użytkownikowi dość dobry ekran, sporą ilość RAMu i przyzwoity procesor, Specyfikacja techniczna przedstawia się następująco:

-ekran 7 cali w rozdzielczości 1024×600 z panelem IPS

-procesor Allwinner A10 z GPU Mali-400, zegar 1,2 GHz

-1 GB RAM

-8 GB ROM

-aparat VGA i przednia kamerka

-wyjście HDMI, slot microSD oraz port USB OTG

-akumulator 3400 mAh

-waga 270g

-wymiary 174x118x8,9 mm

a7hd2-550x412 

Na uwagę zasługuje z pewnością ekran, który oferuje świetne kąty widzenia oraz bardzo dobrą rozdzielczość. Panel IPS to kolejny jego wielki atut.

Tablet pracuje oczywiście na Androidzie 4.0. Dzięki użytkownikom naszego forum udało się ustalić, że oferuje on dostęp do Google Play. Urządzenie wydaje się być solidną konkurencją dla chociażby Ainola Novo 7 Aurora.

Co sądzicie o tym tablecie?

Źródło: tablet-news

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.