rower elektryczny Jeep JE-C28L

Rower elektryczny Jeep JE-C28L debiutuje w Polsce — co oferuje i jaka jest jego cena?

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Elektryczny rower Jeep JE-C28L trafił do sprzedaży na polskim rynku. To miejsko-turystyczny model z elektrycznym wspomaganiem oraz pojemnym akumulatorem. Wiemy, ile trzeba za niego zapłacić.

Rower elektryczny Jeep JE-C28L – specyfikacja, cena

Jeep JE-C28L został wyposażony w akumulator o pojemności 10 Ah. Pozwala to wybrać się na rowerową wycieczkę na dystansie do 55 km. Akumulator jest umieszczony pod bagażnikiem, a jego naładowanie zajmuje od 4 do 6 godzin. Baterię można w prosty sposób wyjąć i ładować w wybranym przez siebie miejscu.

Debiutujący na polskim rynku rower elektryczny posiada silnik o mocy 250 W, co umożliwia poruszanie się z prędkością do 25 km/h. Na wyposażeniu urządzenia nie zabrakło błotników oraz 6-biegowych przerzutek Shimano. Pod baterią znajduje się bagażnik. Za bezpieczeństwo odpowiadają hamulce typu V-break, a także oświetlenie z przodu oraz z tyłu pojazdu. Przy kierownicy roweru producent umieścił wyświetlacz LED, który pozwala kontrolować prędkość. Jeep JE-C28L ma być odpowiednim modelem m.in. dla kobiet oraz osób starszych. Rower posiada bowiem duże i miękkie siedzisko.

Czytaj także: Polaroid Now+ przypomni nam, czym były filtry w czasach przed cyfrową fotografią

Dystrybucją Jeep’a JE-C28L w Polsce zajmuje się firma 4cv. Rower jest dostępny m.in. w sklepie Media Markt w cenie 3999 zł. Do wyboru są trzy wersje kolorystyczne: biała, czarna oraz niebieska.

źródło: informacja prasowa

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy