Od dziś do końca grudnia klienci Orange mogą otrzymać 10 GB po każdym doładowaniu konta. Bonus jest przyznawany automatycznie, a jego ważność wynosi do dwóch tygodni. Żeby go otrzymać, wystarczy spełnić prosty warunek: zasilić konto za pomocą aplikacji Mój Orange.

Orange i 10 GB po doładowaniu

Orange 10 GB po doładowaniu

Pomarańczowy operator ogłosił dziś akcję Podwójny bonus za doładowanie w Mój Orange. W ramach tej promocji użytkownicy wspomnianej aplikacji mogą otrzymać łącznie 10 GB po każdym doładowaniu konta. Bonusowy internet jest wykorzystywany w pierwszej kolejności (przed płatnymi pakietami). Promocja łączy się z innymi bonusami od Orange.

Jak długo jest ważny darmowy pakiet 10 GB po doładowaniu? To zależy od tego, jaką kwotą zasililiśmy konto.

  • 5 zł — bonus jest ważny 2 dni od momentu przyznania;
  • 10 zł — bonus jest ważny 5 dni od momentu przyznania;
  • 25, 30, 50, 100 lub 200 zł — bonus jest ważny 14 dni od momentu przyznania.

Bezpłatne 10 GB otrzymamy w ciągu doby od doładowania konta. Operator poinformuje nas o przyznaniu bonusu SMS-em. Szczegóły dotyczące promocji można znaleźć w regulaminie.

Czytaj także: Aktualizacja Windows 10 21H2 zbliża się. Microsoft łata niewydany update

Aplikacja Mój Orange umożliwia dostęp do konta z poziomu smartfona. Pozwala m.in. na sprawdzenie stanu konta, opłacenie faktury oraz włączanie i wyłączanie usług dodatkowych.

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.