asus-logo

 

Na rynek już niebawem wejdzie wybuchowa mieszanka od tajwańskiej firmy ASUS, jaką niewątpliwie będzie ASUS Padfone: innowacyjne połączenie smartfonu, tabletu i netbooka. O ile funkcjonalność sprzętu powinna stać na najwyższym poziomie, to równie ważnym parametrem jest czas pracy na baterii – a ten, według ostatnich doniesień, wygląda znakomicie.

Otóż przy jasności ustawionej na połowę (137 nitów), Padfone może poszczycić się następującymi osiągami dotyczącymi przeglądania internetu:

-telefon: 2,6h przez WiFi oraz 2,1h przez 3G

-tablet: 10,7h przez WiFi oraz 8,9h przez 3G

-laptop: 17h przez WiFi oraz 14,1h przez 3G

asus-padfone

O ile w pewien sposób rozczarowuje czas pracy smartfona, to wyniki tabletu i netbooka są po prostu fenomenalne, jeżeli porównamy je do produkowanych dotychczas urządzeń z Androidem. Ciekawą zagadką w najbliższym czasie pozostanie kwestia przekłamania tych danych na korzyść tajwańskiej firmy.

Czy zadowolą Was powyższe wyniki produktu ASUSa, jeśli okażą się prawdziwe?

Źródło: tablet-news

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.