Mocna bateria atutem ASUSa Padfone

Newsy

asus-logo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na rynek już niebawem wejdzie wybuchowa mieszanka od tajwańskiej firmy ASUS, jaką niewątpliwie będzie ASUS Padfone: innowacyjne połączenie smartfonu, tabletu i netbooka. O ile funkcjonalność sprzętu powinna stać na najwyższym poziomie, to równie ważnym parametrem jest czas pracy na baterii – a ten, według ostatnich doniesień, wygląda znakomicie.

Otóż przy jasności ustawionej na połowę (137 nitów), Padfone może poszczycić się następującymi osiągami dotyczącymi przeglądania internetu:

-telefon: 2,6h przez WiFi oraz 2,1h przez 3G

-tablet: 10,7h przez WiFi oraz 8,9h przez 3G

-laptop: 17h przez WiFi oraz 14,1h przez 3G

asus-padfone

O ile w pewien sposób rozczarowuje czas pracy smartfona, to wyniki tabletu i netbooka są po prostu fenomenalne, jeżeli porównamy je do produkowanych dotychczas urządzeń z Androidem. Ciekawą zagadką w najbliższym czasie pozostanie kwestia przekłamania tych danych na korzyść tajwańskiej firmy.

Czy zadowolą Was powyższe wyniki produktu ASUSa, jeśli okażą się prawdziwe?

Źródło: tablet-news


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x