ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny orange flex

Dodatkowa karta SIM w Orange Flex dostępna również w ofercie rodzinnej

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Dodatkowa karta SIM jest możliwa do uzyskania w ofercie rodzinnej Orange Flex. Jak informuje pomarańczowy operator, to istotna zmiana, bo umożliwia korzystanie z tego samego numeru telefonu na drugim urządzeniu (np. na smartwatchu lub tablecie).

Orange Flex i dodatkowa karta SIM w ofercie rodzinnej

Orange Flex dodatkowa karta

Użytkownicy Orange Flex mogą utworzyć rodzinę w ramach usługi. W aplikacji dodajemy do swojego konta numery bliskich, znajomych lub współpracowników i wybieramy im plany. Dzięki temu kontrolujemy wydatki i zarządzamy płatnościami dla całej grupy z własnego smartfona. Taka możliwość jest też pomocna dla starszych ludzi, których kontami mogą zająć się młodsi członkowie rodziny. Jak podaje Orange, obecnie 16% użytkowników Flexa stanowią osoby korzystające z oferty rodzinnej.

Czytaj także: NASA obala mity na temat kosmicznego długopisu i tego, jak astronauci piszą w kosmosie

Teraz członkowie grup rodzinnych w Orange Flex mogą otrzymać dodatkową kartę SIM. Dzięki umieszczeniu jej np. w zegarku lub tablecie istnieje możliwość korzystania z tego samego numeru telefonu na różnych urządzeniach. Obecnie z dodatkowej karty SIM korzysta 20% użytkowników Flexa. 33% urządzeń, w których umieszczane są dodatkowe karty, stanowi sprzęt obsługujący eSIM.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy