dziecko imię game pass

Nie nazywaj dziecka Game Pass – to niewiarygodne, że trzeba o tym przypominać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Szef marketingu Microsoftu podczas jednego z livestreamów przypomniał społeczności, by nie nazywać swoich dzieci Game Pass. Brzmi to dość absurdalnie, ale jeżeli chwilę się zastanowić, to wcale takie nie jest. Prośba wystosowana przez Aarona Greenberga może wydawać się dziwna, ale historia zna już takie przypadki, gdzie społeczność graczy wykorzystywała marki w ten sposób.

Nie nazywaj dziecka Game Pass

dziecko imię game pass

Aaron Greenberg, czyli szef marketingu odpowiedzialny za Xbox-a, odniósł się do jednej z wypowiedzi, która padła podczas wydarzenia na żywo. Dobrze poradził przyszłym rodzicom, by nie przechodziło im nawet przez myśl to, by nadawać swojemu dziecku imię Game Pass. Owszem, sama usługa Microsoftu jest wyjątkowo populara, ale czy to powód, by niszczyć życie potomkowi? Choć może się to wydawać głupie, to przytoczono historię, która potwierdza, że fani są gotowi na wszystko, jeżeli jest choć cień szansy, że coś za to dostaną.

Pete Hines z Bethesda przypomniał historię o tym, jak podczas wydarzenia QuakeCon w 2011 roku, jedna z jego uczestniczek zaczęła właśnie wtedy rodzić. Żartowano wtedy, że dziecko powinno nazywać się Dovahkiin, co jest nawiązaniem do innej gry od Bethesda, czyli Skyrim. I choć wtedy kobieta nie nazwała tak swojego dziecka, to ktoś inny tak zrobił. Efekt został osiągnięty, ponieważ Bethesda zaoferowała rodzicom Dovahkiina darmowe gry do końca życia.

Zobacz też: Oszustwo na ofertę pracy, które może skończyć się kredytem.

Mając to na uwadze, komentarze Greenberga o tym, by nie nazywać dziecka Game Pass, nie jest już taki dziwny. Oczywiście mogą być problemy prawne, by legalnie nadać takie imię dziecku, ale tutaj sprawa może wyglądać różnie. Dzieci aktorki Gwyneth Paltrow mają na imię Apple (jabłko) i Moses (Mojżesz). Dzieci wokalisty zespołu Korn, czyli Jonathana Davisa mają na imię Pirate oraz Zeppelin, więc jak się chce, to można. Microsoft nie zamierza dawać nikomu dostępu do Game Pass za darmo, nawet jeżeli tak nazwie swoje dziecko. Miejmy jednak nadzieję, że nikomu nie przyjdzie to do głowy.

Źródło: Gamespot

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy