GoPro Hero 10 Black wygląd i specyfikacja

GoPro HERO 10 Black wygląda na duży krok w rozwoju kamerek firmy

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Specyfikacja kamery GoPro Hero 10 Black wyciekła przed oficjalną premierą, dając opinii publicznej spojrzenie na jej unowocześniony design i możliwości. Nowy model, zakładając, że przeciek jest dokładny, posiada konstrukcję, która jest bardzo podobna do obecnego odpowiednika Hero 9 Black. Możemy jednak liczyć na to, że jej możliwości jeśli chodzi o nagrywanie, są o wiele wyższe. Rzecz jasna o ile informacje z przecieków okażą się prawdą.

GoPro Hero 10 Black wygląd i specyfikacja

GoPro Hero 10 Black wygląd i specyfikacja

Przeciek pochodzi z niemieckiej strony WinFuture.de, która donosi, że GoPro będzie zawierać nowy procesor obrazu w niezapowiedzianym modelu Hero 10 Black. Dodatkowo dostaniemy także nową matrycę, która zwiększy rozdzielczość z 20-megapikseli do 23-megapikseli. Inne domniemane specyfikacje techniczne związane z nadchodzącym modelem obejmują wsparcie dla nagrywania wideo w rozdzielczości do 5,3K/60 fps lub 4K/120 fps. Dodatkowo ma oferować także nagrywanie w 2.7K przy 240 fps, co oznacza, że slowmotion zaoferuje naprawdę wysoką rozdzielczość. Niestety, nie wiadomo, czy w niższych rozdzielczościach jak 1080p lub 720p zaoferuje ona jeszcze szybsze nagrania. Inne rzekome funkcje obejmują wsparcie dla SuperPhoto i RAW obrazów, tryb kamery internetowej, a także TimeWarp 3.0, HDR, sterowanie głosem i ekran dotykowy.

Zobacz też: Samsung Galaxy Watch4 to godny rywal Apple Watch – w końcu!

Przejdzmy jednak do wyglądu. Grafiki, które wyciekły pokazują mały wyświetlacz z przodu i większy z tyłu. Tym samym kamerka będzie mogła służyć do nagrywania obrazu samemu z dwóch różnych perspektyw, bez pozostawiania czegokolwiek przypadkowi. Jak widać, kamerka jest skierowana nie tylko dla sportowców, ale przede wszystkim dla vloggerów. GoPro Hero 10 Black będzie cechować wysoki poziom trwałości, w tym wodoodpornej konstrukcji do głębokości 10 metrów. GoPro nie skomentowało przecieku.

Źródło: WinFuture.de

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy