5G Plusa 800 miejscowości

Plus obniża ceny wybranych ofert na kartę o połowę, ale tylko w pierwszym miesiącu

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Plus ogłosił, że jego niektóre oferty na kartę będą przez najbliższy czas dostępne o połowę taniej. Trzeba wspomnieć, że obniżka dotyczy tylko jednego miesiąca korzystania z usług — w kolejnych operator naliczy już standardową opłatę. Kilkanaście złotych może jednak zostać w naszej kieszeni.

Plus i oferty na kartę o połowę taniej — szczegóły

Plus ogłosił promocję, której adresatami są jego klienci mający numer na kartę. Aktywując jedną z dwóch ofert, w pierwszym miesiącu zapłacimy tylko połowę regularnej ceny.

  • Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + 15 GB internetu w pakiecie + bonusowe GB po doładowaniu (ich liczba zależy od kwoty doładowania) – 15 zł (w kolejnych miesiącach 30 zł)
  • Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + 20 GB internetu w pakiecie + bonusowe GB po doładowaniu + dostęp do 5G – 20 zł (w kolejnych miesiącach 40 zł)

Promocja trwa do 10 listopada 2021 roku. Obie oferty można aktywować za pomocą kodów, które są podane na grafice powyżej.

Czytaj także: 5G dostępne w każdym abonamencie w Plusie — szczegóły nowej oferty

Do końca września jest też dostępna promocja „Pakiet 120 GB”, w której za 15 zł klienci otrzymują aż 120 GB na 90 dni — przypomina Plus. Konkretnie chodzi o trzy pakiety po 40 GB, które operator przyznaje co 30 dni. Plus pobiera opłatę 15 zł jednorazowo, a usługę można aktywować za pomocą kodu *136*11*0060#.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy